Меню

Архів

Грудень 2022 (1)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)
Вересень 2022 (10)
Серпень 2022 (6)
Липень 2022 (3)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Наказ №43 "Про підсумки проведення районного етапу огляду-конкурсу шкільних навчальних кабінетів в 2019-2020 н.р."


Категорія: Навчальні кабінети закладів освіти     На виконання наказу відділу освіти Іванківської РДА від 18.12.2019 №157 «Про проведення І та ІІ етапу огляду-конкурсу шкільних навчальних кабінетів в 2019-2020 н.р.» в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено огляд-конкурс в таких номінаціях: «Кращий математики» (всього учасників 10, 6 – переатестація, 4 - атестація), «Кращий біології» (всього учасників 7, 6 – переатестація, 1 - атестація), «Кращий кабінет образотворчого мистецтва» (всього учасників 2, 1 – переатестація, 1- атестація). Всього на конкурс було подано 19 заяв з 12 навчальних закладів (додаток). Огляд-конкурс проводився з метою активізації роботи з підвищення ефективності функціонування кабінетної системи в районі як важливої передумови забезпечення якості освіти, зміцнення навчально-матеріальної та розширення навчально-методичної бази кабінетів, а також зібрати і опрацювати інформацію про використання бази під час вивчення навчальних предметів в освітніх закладах району.

     Журі встановлено, що навчально-методичне забезпечення більшості навчальних кабінетів, які заявлені для участі у конкурсі, дозволяє вчителям ефективно реалізувати вимоги нових навчальних програм, організовувати навчально-пізнавальну діяльність учнів на високому рівні. Широкий спектр дидактичного матеріалу, наочності відповідає навчальним програмам Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, та Державного стандарту базової і повної середньої освіти. Утримання та правила і норми облаштування кабінетів в основному відповідають державним санітарним вимогам. В кабінетах  дотримано єдиних вимог до упорядкування та удосконалення організаційно-педагогічних умов функціонування цих кабінетів. Комплектація кабінетів обладнанням здійснена відповідно до типових переліків навчально-наочних посібників та обладнання загального призначення. Шкільні меблі та їх розміщення відповідають санітарно-гігієнічним правилам і нормам. Частина навчальних кабінетів забезпечені навчальними програмами, підручниками, навчальними і методичними посібниками, фаховою літературою, матеріалами педагогічного досвіду, розробками відкритих уроків та виховних заходів, інструкціями  для виконання практичних робіт та лабораторних робіт, приладами. В більшості кабінетів створені тематичні картотеки дидактичних та навчально-методичних матеріалів, наочних посібників та навчального обладнання, розділених за темами та розділами навчальних програм. Для оформлення кабінетів створені навчально-методичні експозиції змінного та постійного характеру. В кабінетах наявні державна символіка, інструкції з безпеки праці і правила роботи в кабінеті, портрети вчених, таблиці. У своїй роботі кабінети керуються перспективними та річними планами роботи.

     Разом з тим, в оформленні кабінетів прослідковуються певні недоліки. В більшості кабінетів відсутні сучасні технічні засоби навчання, відеотеки, тематичні картотеки навчально-методичних матеріалів. Виходячи із специфіки предмету, в районі почали діяти лише 2 (два) кабінети образотворчого мистецтва. Потребують оновлення стендові матеріали, недостатня кількість довідкової літератури, допоміжної техніки (ксерокс, принтер). Подані матеріали на окремі кабінети зводилися до формального відписування, що не відображало реальної картини стану кабінетів.

Виходячи з вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рішення районного журі огляду-конкурсу шкільних-навчальних кабінетів.

2. Визнати переможцями навчальні кабінети та встановити доплату завідуючим у розмірі 10%:

- в номінації «Кращий кабінет математики» - навчальні кабінети районного ліцею (завідуюча Поліщук Н.В.) та ОНЗ Прибірське НВО (завідуюча Ященко Л.Л.);

- в номінації «Кращий кабінет біології» - навчальні кабінети районного ліцею (завідуюча Старовойт О.В.) та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (завідуюча Меркотан О.М.);

- в номінації «Кращий кабінет образотворчого мистецтва»-навчальний кабінет Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст №2 (завідуюча Гусак Н.М.).

3. Визнати призером (2 місце) навчальні кабінети та встановити доплату завідуючим у розмірі 7%:

- в номінації «Кращий кабінет математики» - навчальні кабінети та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (завідуюча Видрич Л.В.), Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст (завідуюча Яншаєва Н.М.) та Жміївська  ЗОШ І-ІІ ст (завідуючі Дрогуль Т.П.);

- в номінації «Кращий кабінет біології» - навчальний кабінет  та ОНЗ Прибірське НВО (завідуюча Склончак А.П.);

- в номінації «Кращий кабінет образотворчого мистецтва»-навчальний кабінет Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст №1 (завідуюча Верес С.А.).

4. Визнати призером (3 місце) навчальні кабінети та встановити доплату завідуючим у розмірі 5%:

в номінації «Кращий кабінет математики» - навчальні кабінети та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (завідуюча Поповська Г.П.), Оливського НВО (завідуюча Вежновець Н.І.) та Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст  (завідуюча Петровська С.О.);

- в номінації «Кращий кабінет біології» - навчальні кабінети  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст (завідуюча Левченко Т.В.), Феневицького НВО (завідуюча Шендерівська Л.І.), Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст.(завідуюча Годун В.І.) та Макарівського НВО (завідуюча Дідківська О.М.).

5. Нагородити дипломами відділу освіти Іванківської РДА  за належну підготовку матеріалів на районний огляд-конкурс та формування навчально-методичної бази навчальних кабінетів завідуючих шкільними навчальними кабінетами, кабінети яких за підсумками конкурсу стати переможцями та призерами.

До 10.10.2020 р.

6. Директорам закладів загальної середньої освіти проаналізувати даний наказ та довести його до відома вчителів.

До 01.09.2020 р.

7. Адміністрації закладів загальної середньої освіти посилити контроль за організацією роботи шкільних навчальних кабінетів, за поповненням їх навчально-методичної та матеріально-технічної бази.

Постійно    

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                                 В.В. Дегтяр

 

Завантажити Наказ №43 від 17.03.2020 року [37.02 Kb]

 (голосів: 2)
| 18.06.2020 | Переглядів: 795 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: