Меню

Архів

Грудень 2020 (2)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (6)
Вересень 2020 (6)
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (1)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

ОГОЛОШЕННЯ!


Категорія: Новини та інформація     Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відділ освіти Іванківської районної державної адміністрації оголошує конкурс на такі вакантні посади:

  1. Консультант комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – 3 ставки.
  2. Психолог комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – 1 ставка.

     Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педагогічних працівників Центру: особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра відвідної спеціальності, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше як 5 років, досвід впровадження інновацій, педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних; наявність організаторських здібностей; вільне володіння ПК.

     Документи на участь у Конкурсі подаються до відділу освіти Іванківської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 07201, Київська обл., Іванківський р-н, смт.Іванків, вул. І.Проскури, 42 з 13.11.2020 до 27.11.2020.

     Для участі в конкурсі подаються такі документи:

  1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Копія паспорта громадянина України.
  3. Копія документа про вищу педагогічну освіту.
  4. Заповнений особовий листок з обліку кадрів з автобіографією.
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше п’яти років на момент їх подання.

     Можна подати й інші документи, які підтверджують професійні або моральні якості особи.

     Вищевказані документи подаються до відділу освіти особисто або уповноваженою згідно з довіреністю особою. Документи можна подавати електронною поштою за адресою osvita_ivankiv@ukr.net.

     Особа, яка уповноважена надавати інформацію про Конкурс та приймати документи на участь у конкурсному відборі, - Маринчук Вікторія Володимирівна (моб.тел. 0672344377).

     Конкурс відбудеться 30.11.2020 о 14.00 год. у приміщенні відділу освіти Іванківської райдержадміністрації за адресою: смт.Іванків, вул.І.Проскури,42.

 (голосів: 1)
| 13.11.2020 | Переглядів: 35 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: