Меню

Архів

Березень 2023 (41)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО


Категорія: Новини та інформація

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО Всеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО

 

     Кожного року під час весняних канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. З нагоди цього дня до Іванківської публічної дитячої бібліотеки завітали вихователі Центру розвитку дитини «Веселка» - Косса Валентина Володимирівна та Толочин Любов Іванівна. Вихователі прийшли, щоб підготуватися та записати для діток старших груп відеоролик - заняття на тему «Ми - майбутні читачі». Відеоролик занурив дітей у чарівний світ книги, прочинив віконце у життя книжок, розповів про затишний книжковий будиночок під назвою - БІБЛІОТЕКА.

 

Тут книги розумні спокійно живуть

 У тихій великій світлиці.

А двері широкі, відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

 

     Діти також дізналися про роботу бібліотекаря, про правила поводження з книгами. Наші вихованці ще не вміють читати, та це залюбки для них роблять батьки, які також є відвідувачами бібліотеки.

     Це не єдине відвідування дитячої бібліотеки педагогами ЦРД «Веселка». Вихователі регулярно користуються послугами цього закладу, використовуючи  бібліотечні  книги для того, щоб підготуватися до занять та цікаво і доступно подати дошкільняткам необхідну інформацію. | 24.03.2023 | Переглядів: 2 | Коментарів: 0 | детальніше

Цікава математика для дошкільнят


Категорія: Новини та інформація

Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят Цікава математика для дошкільнят

 

     14.03.2023 р. на базі Сукачівського ліцею відбувся майстер-клас для вихователів ЗДО з теми «Використання інноваційних технологій логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку з логічними блоками Золтана Пал Дьєнеша». Майстер клас проходив в ігровій формі. Присутніх ознайомили із логічними блоками Дьєнеша, цікаво пройшла гра «З трьома колами».

     Під час заняття з дітьми в різновіковій групі, діти за допомогою логічних блоків вчились класифікувати предмети, самостійно підбирали деталі відповідно до завдань, а також визначали числовий ряд за годинниковою стрілкою. Цікаво проходило ознайомлення з назвами геометричних фігур. Діти вирізняли та характеризували їх за зовнішніми ознаками. Дошкільнята отримали величезне задоволення від ігор розвивальної спрямованості! | 18.03.2023 | Переглядів: 7 | Коментарів: 0 | детальніше

Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка"


Категорія: Новини та інформація

Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка" Дистанційна освіта в ЦРД "Веселка"

 

Хочеться бачити та обійнятися…

Хочеться чуть, говорить, спілкуватися…

Хочеться щирих дитячих емоцій.

Та – «дистанційка» на кожному кроці…

Вірим, надіємось та - сподіваємось.

«Пишем»  заняття, вчимося, стараємось,

Щоб і доступно було й естетично,

Цікаво та грамотно – методично.

У телефонах чекаємо звіти…

Як бачим «віддачу» - радієм, як діти…

Це вже – не робота, це – наше життя…

Сучасного світу нове сприйняття.

 

     Такими емоційними нотами хочеться розпочати розповідь про те, скільки особистих психологічних, а подекуди й фізичних ресурсів змушений затрачати сучасний вихователь дошкільного закладу для належного виконання дистанційної роботи в умовах воєнного стану.

     Дистанційне навчання дітей дошкільного віку - це партнерська освітня взаємодія в умовах віддаленості вихователя від дітей та їх батьків, що функціонує синхронно чи асинхронно на базі сучасних освітніх, інформаційно-комунікативних (цифрових) технологій. В умовах воєнного стану освіта дошкільників не повинна перериватися. Педагоги, діти, їхні батьки повинні взаємодіяти як суб’єкти освітнього процесу.

     Педагогічний колектив ЦРД «Веселка» докладає максимум зусиль, щоб інформація доносилася до вихованців та їхніх батьків у доступній, цікавій, професійній формі.

     На базі садочка наразі функціонує 6 груп, охопленні навчанням від 80 до 100 дітей.

     Вихователі закладу проводять роботу у соціальних мережах - Telegram та Viber, де створили відкриті групи для батьків та дітей, для публікування занять, рекомендацій, психологічних тренінгів та консультацій, здійснюють освітню роботу за окремими темами (фото- аудіо- відео- тощо) та отримують фотозвіти, надсилають посилання на сторінки з розвиваючими завданнями, аудіо- казками, піснями, фізичними вправами в мережі Інтернет.

     Освітню роботу в умовах дистанційного навчання здійснюють не лише вихователі. До цієї роботи в ЦРД «Веселка» долучаються також інші педагоги, музичний керівник Давиденко А.М.,  соціальний педагог Савельєва Н.В. Наталія Вікторівна активно займається не тільки з дітьми, а й надає психологічні консультації батькам щодо стабілізації психічних станів, які є наслідками окупації та військових дій у країні.

     Кожен педагог нашого закладу намагається знайти особистий підхід до надання знань та умінь для вихованців своєї вікової категорії, використовує в роботі такі методи та прийоми, завдяки яким знання краще сприймаються та засвоюються дітьми. Наприклад, у роботі вихователів групи раннього віку - Пархоменко Д.О. та Бурлаченко О.М. (група «Бджілка») переважає театральна діяльність. А у вихователів II мол.групи - Йовженко А. О. та Давиденко А.В. (група «Сонечко») найбільше фото звітів від батьків, особливо після презентованих ними занять із зображувальної діяльності. Вихователі середніх груп «Калинка» та «Світлячок» (вихователі Апьонкіна Н.В.) та Беренок Г.М. набули майстерності у підготовці до занять, монтуючи навчальні завдання за допомогою програми (InShot), завдяки чому матеріал викладається у цікавій, змістовній, веселій формі з елементами анімації. У вихователів старших груп Косса В.В (група «Дзвіночок») та Толочин Л.І. (група «Ромашка») - свій підхід до підготовки та проведення занять. Тут широко використовуються дидактичні ігри та наочні матеріали, виготовлені особисто їхніми руками. Вихователі відзначаються вмінням креативно та дохідливо викладати дітям навчальний матеріал. Велику увагу приділяють роботі з батьками, практикують індивідуальні зустрічі з вихованцями у родинному колі.

     У вільний від підготовки та проведення занять час, педагогічні працівники працюють задля перемоги: займаються волонтерством: нарізають заготовки для плетіння сіток для ЗСУ, також залучають батьків до посильної допомоги у збиранні матеріалу на сітки та бляшанок з-під консервів для виготовлення окопних свічок для солдатів. | 15.03.2023 | Переглядів: 6 | Коментарів: 0 | детальніше

Долоньки добра


Категорія: Новини та інформація

Долоньки добра Долоньки добра Долоньки добра

 

     08 03.2023 року на базі Розважівського ліцею відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів. Вчителі відвідали урок у 2 класі з ЯДС «Даруй добро. Це так прекрасно», який провела Губиш Т.В. Діти на уроці виконували різні цікаві завдання. Учні працювали в групах, встановлювали відповідність між частинами висловів, доповнювали речення, складали віршовані рядочки про добро. Урок пройшов у теплій, позитивній атмосфері.

     В кінці уроку діти подарували вчителям «долоньки добра». | 14.03.2023 | Переглядів: 8 | Коментарів: 0 | детальніше

УВАГА! новий молодіжний рух Ч(П)ВК «РЕДАН»


Категорія: Новини та інформація

УВАГА! новий молодіжний рух Ч(П)ВК «РЕДАН» УВАГА! новий молодіжний рух Ч(П)ВК «РЕДАН»

 

     Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху Ч(П)ВК «РЕДАН», який набирає популярності в Україні. Так 07 та 09 березня у форматі онлайн в рамках запобіганню активності небезпечного молодіжного руху “Редан”, відділом освіти Іванківської селищної ради, психологом КЗ ІСР "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" - Наталією ЛИЧ за участі начальника відділу сімейної політики та соціальної підтримки дітей та сім’ї служби у справах дітей та сім’ї Іванківської селищної ради - Наталії ЦИГАНЕНКО та старшого інспектора СЮП Вишгородського РУП - Наталії ХОМЕНКО було організовано батьківські збори.

     Під час зустрічі обговорено механізм запобігання та раннього виявлення серед дітей даного руху, а також надано рекомендації для батьків. | 14.03.2023 | Переглядів: 6 | Коментарів: 0 | детальніше

Робота педагогічного колективу Іванківського ЗДО №1 «Сонечко»


Категорія: Новини та інформація

     З 1 вересня 2022 року педагогічний колектив Іванківського ЗДО №1 «Сонечко» розпочав свою роботу з організації освітньої діяльності в умовах сьогодення. Насамперед, вихователь-методист, Ющенко Г.А., проаналізувала склад вихованців кожної вікової групи, розробила розклад занять та поділила обов’язки між вихователями і спеціалістами дитячого садочка з метою охоплення дистанційною освітою всіх дітей та оптимізації освітнього процесу. Таким чином в ЗДО працює три групи вихователів, музичні керівники, інструктор з фізкультури, вчитель англійської мови, які, відповідно до розкладу, віковим особливостям дітей (молодший, середній, старший), за вимогами програми, «Українське дошкілля», планують освітні заходи, готують різноманітний матеріал, знімають заняття та монтують відео використовуючи  сучасні інтернет-програми.

     Поступово набувався досвід та зростала професійна майстерність педагогів працювати в умовах онлайн. Селезньова С.В., вихователь, перша відкрила свій ютуб канал https://www.youtube.com/@user-sg7lb6ht2e і почала використовувати новітні технології. Своїм досвідом вона поділилась з колегами та провела для них майстер-клас «Знімаємо відео заняття». Павленко К.В. успішно опанувала простори інтернету та створила ютубканал, який має назву «Дошкільникам» https://www.youtube.com/@user-fh8cm3nk9n.

     Але, враховуючи емоційний стан дітей їх психологічний дискомфорт, практичний психолог Прищепа Т.І. працює з вихованцями на базі ЗДО «Іванко», проводячи заняття індивідуальні та за своєю авторською програмою «Джерельця доброти». Своїм досвідом, професійними здобутками, методичними посібниками, програмами, вона охоче ділиться з колегами на своєму сайті https://cajt-psihologa-prischepi-t-i.mozellosite.com/

     Чижевська І.В. працює з вихованцями старшої логопедичної групи в ЗДО «Іванко», за індивідуальним розкладом та розміщує логопедичні заняття на сторінці групи у вайбері та на сайті садочку, залучає до співпраці батьків.

     Вся робота колективу висвітлюється на сайті дитсадочку https://ivankivskij-zdo-1.mozellosite.com.

     Готові поділитися досвідом «Освіта онлайн» з колегами.   | 09.03.2023 | Переглядів: 5 | Коментарів: 0 | детальніше