Меню

Архів

Грудень 2020 (2)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (6)
Вересень 2020 (6)
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (1)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Результати конкурсу


Категорія: Новини та інформація

     30.11.2020 в приміщенні відділу освіти Іванківської РДА було проведено конкурс на заміщення вакантних посад консультантів Комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Претенденти на посади успішно справилися з виконанням умов конкурсу.

     За результатами конкурсу переможцями визнано Гніденко В.М., Василенко Н.В., Димарчук Т.В., Вождаєнко А.В. | 02.12.2020 | Переглядів: 11 | Коментарів: 0 | детальніше

Урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Київської області


Категорія: Новини та інформація

Урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Київської області Урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Київської області Урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Київської області

 

     Забезпечення рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної освіти та створення комфортного середовища для становлення особистості - один із важливих державних пріоритетів.

     Керівництвом Київської обласної державної адміністрації було прийнято рішення першочергово інвестувати кошти в освіту та забезпечити шкільними автобусами заклади освіти області.

     19 листопада 2020 року на території ТОВ з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «ЕТАЛОН АВТО» в с. Проліски Бориспільського району відбулося урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Київської області.

     Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін вручив дев’ять ключів від нових автобусів представникам районів, міст та ОТГ.

     Один шкільний автобус отримав і наш район. Це автобус для підвезення дітей та педагогічних працівників новостворених опорних закладів освіти.

     Після реєстрації транспортного засобу діти зможуть насолодитися поїздкою в новому комфортному автобусі. | 20.11.2020 | Переглядів: 31 | Коментарів: 0 | детальніше

ОГОЛОШЕННЯ!


Категорія: Новини та інформація

     Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відділ освіти Іванківської районної державної адміністрації оголошує конкурс на такі вакантні посади:

  1. Консультант комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – 3 ставки.
  2. Психолог комунального закладу Іванківської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – 1 ставка.

     Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педагогічних працівників Центру: особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра відвідної спеціальності, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше як 5 років, досвід впровадження інновацій, педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних; наявність організаторських здібностей; вільне володіння ПК.

     Документи на участь у Конкурсі подаються до відділу освіти Іванківської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 07201, Київська обл., Іванківський р-н, смт.Іванків, вул. І.Проскури, 42 з 13.11.2020 до 27.11.2020.

     Для участі в конкурсі подаються такі документи:

  1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Копія паспорта громадянина України.
  3. Копія документа про вищу педагогічну освіту.
  4. Заповнений особовий листок з обліку кадрів з автобіографією.
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше п’яти років на момент їх подання.

     Можна подати й інші документи, які підтверджують професійні або моральні якості особи.

     Вищевказані документи подаються до відділу освіти особисто або уповноваженою згідно з довіреністю особою. Документи можна подавати електронною поштою за адресою osvita_ivankiv@ukr.net.

     Особа, яка уповноважена надавати інформацію про Конкурс та приймати документи на участь у конкурсному відборі, - Маринчук Вікторія Володимирівна (моб.тел. 0672344377).

     Конкурс відбудеться 30.11.2020 о 14.00 год. у приміщенні відділу освіти Іванківської райдержадміністрації за адресою: смт.Іванків, вул.І.Проскури,42. | 13.11.2020 | Переглядів: 35 | Коментарів: 0 | детальніше

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!...


Категорія: Новини та інформація

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!... НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!... НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!... НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!...

 

     Нарешті дочекалися і молодші учні опорного навчального закладу «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» та їх батьки, й педагоги.

     12 листопада 2020 року, в просторих і світлих, з любов'ю обладнаних вчителями класних кімнатах новозбудованого корпусу школи, за усталеним розкладом занять - о 8-30 ранку - розпочалося навчання учнів 1-4 класів. Які вже давно разом зі своїми батьками та вчителями з великим нетерпінням очікували цього дня. Перед присутніми коротко виступили директор навчального закладу Г. В. Губиш та керівник ПрАТ "Іванківська ПМК-2" В. М. Скітневський. Очільник будівельної організації, що спорудила цю сучасну красуню, вручив очільниці школи символічний ключ від неї та Сертифікат на відповідність приміщення всім вимогам.
     І почалися у світлих і просторих класах уроки.
     Й це є найкращим подарунком дітлахам. їх мамам і папам та вчителям! | 13.11.2020 | Переглядів: 38 | Коментарів: 0 | детальніше

З Днем захисника України, та покрови Пресвятої Богородиці!


Категорія: Новини та інформація

З Днем захисника України, та покрови Пресвятої Богородиці! З Днем захисника України, та покрови Пресвятої Богородиці! | 14.10.2020 | Переглядів: 41 | Коментарів: 0 | детальніше

Пам’ятка про заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці


Категорія: Новини та інформація

     З метою забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, збереження життя та здоров’я людей Іванківський районий сектор ГУ ДСНС України у Київській області інформує щодо дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях під час проведення виборів:

     Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях:

     Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, якім належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових.

     Приміщення виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів.

     Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками відповідно до встановлених норм.

     На виборчих дільницях потрібно провести профілактичний огляд електрообладнання кваліфікованим електриком, виявлені недоліки усунути.

     В приміщеннях виборчих дільниць забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем.

     Забороняється користуватись електроприладами та обігрівачами кустарного виробництва.

     Для всіх кабін слід установити загальний вимикач для одночасного вимикання подачі електроенергії.

     В приміщеннях де є пічне опалення, провести його профілактичний огляд та справність димоходів, виявлені недоліки протипожежного стану усунути.

     Всі особи які беруть участь в роботі виборчих дільниць повинні пройти інструктаж по правилах пожежної безпеки під підпис.

     В приміщеннях повинен бути справний телефонний зв’язок, при виникненні пожежі – негайно повідомити про це по телефону “101” або 5-13-95 до пункту зв’язку 41 Державної пожежно-рятувальної частини смт Іванків, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів з приміщення і прийняти міри щодо гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття пожежних підрозділів.

     Пам’ятайте, щоб не трапилося пожежі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки! | 08.10.2020 | Переглядів: 66 | Коментарів: 0 | детальніше