Меню

Архів

Березень 2021 (3)
Лютий 2021 (5)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (6)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Привітання з 8 березня!


Категорія: Новини та інформація

Привітання з 8 березня! | 05.03.2021 | Переглядів: 23 | Коментарів: 0 | детальніше

Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році


Категорія: Новини та інформація

Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році

     24.02.2021 року представниками відділу освіти Іванківської CР спільно з представниками Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено І (районний) етап щодо визначення переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» у 2021 році.

     Оцінювання конкурсних робіт відбувалося у двох номінаціях – художня творчість та декоративно-прикладна творчість. Переможці та призери Конкурсу були визначені за критеріями відповідності роботи тематиці конкурсу, актуальності теми, практичного значення, втілення творчої ідеї та задуму автора, ступіню самостійності автора під час виконання роботи.

     Члени журі провели відбір кращих дитячих малюнків та робіт декоративно–прикладної творчості у трьох вікових категоріях (від 6 до 10, від 11 до 14, від 15 до 18 років).

У номінації Художня творчість призові місця здобули такі учні:

- І м. - Олексієнко Олександра (8 років), вихованка КЗ ІСР ЦДЮТ;

- І м. - Галушка Ярослава (9 років), учениця Обуховицького НВО;

- ІІ м. - Начаєвська Марія (6 років), вихованка КЗ ІСР ЦДЮТ;

- ІІІ м. - Репік Богдан (9 років), вихованець КЗ ІСР ЦДЮТ.

 

- І м. - Білохвост Іван (12 років), учень Обуховицького НВО;

- ІІ м. - Близнюк Христина (14 років), учениця Олізарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІІ м. - Гуменюк Анастасія (11 років), учениця Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

- І м. - Федорій Юлія (15 років), учениця Іванківського районного ліцею;

- ІІ м. - Худенко Марія (16 років), учениця Обуховицького НВО;

- ІІІ м. - Лук’яненко Дарина (15 років), учениця Феневицького НВО.

 

У номінації Декоративно-прикладна творчість призові місця здобули такі учні:

- ІІ м. - Отрощенко Любов (7 років), учениця Горностайпільського НВО;

- ІІІ м. - Бриль Назар (10 років), вихованець КЗ ІСР ЦДЮТ.

 

- І м. - Кошель Артем (11 років), вихованець КЗ ІСР ЦДЮТ;

- ІІ м. - Мельниченко Дмитро (12 років), вихованець КЗ ІСР ЦДЮТ;

- ІІІ м. - Сивченко Маргарита (14 років), учениця Кухарського НВО.

 

- І м. - Шкоденко Анна (15 років), вихованка КЗ ІСР ЦДЮТ. | 02.03.2021 | Переглядів: 12 | Коментарів: 0 | детальніше

Обираєм професію «РЯТУВАЛЬНИК»!


Категорія: Новини та інформація

     Іванківський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до учнів випускних класів, щодо вступу на навчання у вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

     Пропонуємо розглянути три варіанти вищих навчальних закладів, а саме:

- Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).

     Посилання на сайт навчального закладу: https://ldubgd.edu.ua/

- Національний університет цивільного захисту України - один із найстаріших закладів вищої освіти – єдиний у системі ЗВО нашої держави, який здійснює підготовку фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями й спеціальностями для цивільного захисту України та інших країн.

Університет вкотре підтвердив свій статус ЗВО IV рівня акредитації з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.

     Посилання на сайт навчального закладу: https://nuczu.edu.ua/ukr/

- Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України – це престижний заклад вищої освіти із багаторічними славними традиціями й високими досягненнями, який надає якісну освіту європейського зразка.

На честь визнання здобутків навчального закладу у підготовці професіоналів-рятувальників, патріотів нашої країни, інституту було присвоєно почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

     Посилання на сайт навчального закладу: https://chipb.dsns.gov.ua/

     За більш додатковою інформацією звертатись до Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області який знаходиться за адресою: смт Іванків вул. Михайлівська, 3

     Вдячні усім хто відгукнувся, адже можливість стати РЯТУВАЛЬНИКОМ та Ваш свідомий вибір стане запорукою безпеки життєдіяльності жителів Київщини, забезпечення надійного протипожежного захисту та національної безпеки! | 11.02.2021 | Переглядів: 41 | Коментарів: 0 | детальніше

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти»


Категорія: Новини та інформація

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти»

 

     Відділ освіти Іванківської селищної ради спільно із Іванківським РС ГУ ДСНС України у Київській області проводить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» (Наказ «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» від 10.02.2021 №15).

     Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 6 до 18 років. Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії: 

- від 6 до 10 років;

- від 11до 14 років;

- від 15 до 18 років.

     Конкурс буде проводитися в двох номінаціях: художня творчість (малюнки виконані різними художніми засобами (фарбами, олівцями, фломастерами, крейдою та ін.) та декоративно – прикладна творчість (композиції виконані за допомогою: аплікації, колажу, вишивки, в’язання, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення, вітражу, іграшок та ін.)

     На зворотній сторінці потрібно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові, вік, домашню адресу, номер телефону, навчальний заклад, електронну пошту.

     Оргкомітет конкурсу на завершальному етапі визначає трьох переможців у кожній віковій категорії в обох номінаціях.

     Детальна інформація за номером: 066-995-69-75 – Вождаєнко А.В.  | 11.02.2021 | Переглядів: 82 | Коментарів: 0 | детальніше

Інформаційні ресурси для ефективної роботи з професійного розвитку організаторів виховного процесу та формування ключових компетентностей в учнівства в умовах дистанційного навчання


Категорія: Новини та інформація

     З метою організації ефективної роботи з професійного розвитку організаторів виховного процесу та формування ключових компетентностей в учнівства рекомендуємо добірку інформаційних матеріалів, які можна використати для конструювання завдань, перегляду й обговорення у форумах чи в соціальних мережах, вебінарів, роликів, мультфільмів, фільмів, проходження тестів, виконання вправ різного спрямування тощо.

     І. Платформи для самоосвіти:

 1. Електронний курс для учнів «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе».

Мета курсу – підвищення рівня конфліктологічної компетентності здобувачів освіти, вмінь і навичок вирішення конфліктів мирним способом, ненасильницької поведінки та громадянської позиції.

 URL: http://course.la-strada.org.ua/story_html5.html

2. Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри.

 На платформі можна безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, який вид професійної діяльності Вам більше підходить, оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

URL: http://profi.dcz.gov.ua/.

3. Тести, книги і сайти для профорієнтації.

 На цьому ресурсі представлено тести, опитувальники професійних нахилів, книги, у яких автори пояснюють як розширити знання про себе та світ професій, щоб зробити усвідомлений вибір фаху.

URL: https://studway.com.ua/proforientacia/.

4. Цифрове громадянство.

Висвітлено основні засади цифрового громадянства, 10 сфер цієї компетентності, можливості розвитку цифрового громадянства у нас  і наших учнів.

URL: http://surl.li/dami

5. Цифрові відзнаки в громадянській освіті.

 Переглядаючи вебінар, можна дізнатися про відкриті цифрові відзнаки (Open Digital Badges) і як їх можна застосовувати в освітньому процесі. Ознайомитися з прикладами використання в школі, як вони підтримують мотивацію та включення учнів в освітній процес, а також допомагають у визнанні набутих компетентностей.

URL: http://surl.li/damj

6. Інтерактивні методи для формування та оцінювання громадянських компетентностей: Картки «Демократія для всіх».

 Вебінар знайомить учасників з картковою вправою «Демократія для всіх». Вправа має на меті спонукати до дискусії про демократію і демократичні практики, передовсім у навчанні й оцінюванні. Вона розрахована на різні цільові аудиторії, проте на вебінарі буде представлений досвід застосування в педагогічних колективах. Вправу було розроблено організацією Learn to Change, Change to Learn (www.learntochange.eu). Перед вебінаром радимо ознайомитись з картками «Демократія для всіх».

URL: http://surl.li/damk 

URL: http://surl.li/daml 

     ІІ. Фільми, мультфільми, відеоролики:

 1. П’ять анімаційних фільмів, створених у межах конкурсу Ради Європи, комічних дизайн-проєктів серед учнів середніх і старших класів на тему «Демократія та права людини в школі»:

- ми всі заслуговуємо на гідне ставлення;

- шкільна фабрика;

- зробіть так, щоб Ваш голос почули;

- урок хімії;

- розмалюй свій світ;

URL: https://www.living-democracy.com.ua/videos/

2. Добірка повнометражних фільмів, з поясненням, на яких уроках і в межах яких тем їх можна використовувати. До кожного фільму запропоновано завдання та питання для обговорення.

«Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» – фільм про чесність, щирість, мотиви вчинків, успіх. Освітній процес: профорієнтація.

«Хлопчик у золотих штанях» – фільм про стосунки батьків та дітей, доброчинність, соціальну нерівність, дружбу, взаємодопомогу. Освітній процес: географія, основи економіки, людина і світ.

«Люблю тебе, мамо» – фільм про стосунки батьків та дітей, любов до батьків, обман як механізм захисту, значення совісті в підлітковому віці, дружбу в підлітковому віці. Освітній процес: правознавство, етика.

«Завтра» – фільм про екоактивізм, подолання екологічної кризи, шляхи порятунку довкілля. Освітній процес: географія, екологія, основи економіки.

«Операція «Арктика» – фільм про адаптацію дітей у новому середовищі та колективі, стосунки дітей у сім’ї, виживання в екстремальних умовах. Освітній процес: історія, географія, екологія, основи здоров’я.

URL: http://surl.li/damo

3. Скажи булінгу «Ні!»: 5 мультфільмів, які навчають цінувати кожного.

 Перегляд тематичних мультфільмів із подальшим їх обговоре­нням дозволить навчити школярів більш терпимо ставитись один до одного та попередити виникнення булінгу. Добірка змістовних мульт­філь­мів, які навчають цінувати кожного, про події з життя тих, хто відрізня­ється від більшості у спільноті, їхній емоційний стан та способи вирішення конфліктних ситуацій:

URL: http://surl.li/damp

4. 8 мультфільмів для школярів про мотивацію.

 Добірка змістовних мультфільмів про досягнення мети, навчання та самостійність. Успішні люди, рухаючись до поставленої мети, навіть після безлічі невдалих спроб, не зупиняються! Однак скільки тих, хто, зазнавши невдачі, одразу опустив руки! А все чому? Тому що для втілення своїх бажань потрібна неймовірна сила волі, цілеспрямованість і мотивація!

URL: https://cutt.ly/papNHwQ

5. 5 мультфільмів для школярів про дружбу.

Добірка яскравих мультфільмів про справжню дружбу та друзів: чому важливо цінувати дружбу та чи так легко відновити її, наприклад, після сварки.

URL: https://goo.su/1CzM

6. Ключові питання щодо розуміння освіти для демократичного громадянства та прав людини розкрито у відеороликах, створених у межах проєкту «Живемо в демократії».

Це освітній проєкт, спрямований на просування демократії в освіті на різних рівнях, у різних шкільних системах таких країн як Україна, Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Греція, Косово, Чорногорія, Румунія, Сербія, Швейцарія та ін.

9 ключових понять ОДГ/ОПЛ

URL: https://goo.su/1CZm

Навчитися жити в демократії. URL: https://goo.su/1CZM

Різноманітність і плюралізм. URL: https://goo.su/1czN

Рівність. URL: https://goo.su/1cZN

Ідентичність. URL: https://goo.su/1Czn

Відповідальність. URL: https://goo.su/1CZN

Конфлікт. https://goo.su/1czo

Права та свободи. URL: https://goo.su/1cZO

Медіа. URL: https://goo.su/1Czo

Правила та закон. URL: https://goo.su/1CZo

Уряд і політика. URL: https://goo.su/1CZO

 

     Презентації з виховної роботи:

1. Напрями виховання та заходи

https://vseosvita.ua/library/prezentacia-vihovnoi-roboti-lozuvatskoi-zos-61938.html

2. Модель виховної роботи в школі

https://naurok.com.ua/prezentaciya-model-vihovno-roboti-shkoli-rozvitku-garmoniyno-osobistosti-8473.html 

3. Презентація виховної роботи

https://ru.calameo.com/books/002963719e4ee527f7b00

4. Виховна робота

https://gist.github.com/anonymous/6468bdfe3ced53d136ab2aaed72bfbc7

5. Напрямки виховної роботи

https://www.youtube.com/watch?v=WcYzsNdp3kQ

6. Сучасні підходи до організації та планування виховної роботи

https://www.slideshare.net/natasha-luke4a/ss-36259194

7. З досвіду роботи

https://sites.google.com/site/kolomiychenkooksana/a---ucitel/prezentacia-dosvidu-roboti

 

     Для роботи класного керівника:

1. Класному керівникові + Виховна робота-методичний портал.

http://metodportal.com/taxonomy/term/845%20200/all?term_node_tid_depth_predmet=All&term_node_tid_depth_klass=All&term_node_tid_depth_2=All&term_node_tid_depth_3=105&tid=All

2. Повна документація класного керівника

http://metodportal.net/node/9502

3. «Учительський Журнал он-лайн» класному керівнику

http://teacherjournal.in.ua/shkola/klasnomu-keirvniku.html

4. Матеріали позакласних заходів, класних годин, батьківських зборів, виховних заходів, методичні поради.

http://metodportal.com/taxonomy/term/845

5. Інтернет-спільнота «Pedsovet» надасть класному керівнику безліч корисних матеріалів для підготовки виховної години, батьківських зборів.

https://pedsovet.su/load/10

6. Сценарії позакласних заходів, шкільні свята, головоломки, дитячі загадки, ігри, естафети та конкурси, прислів'я та приказки ...

http://school-work.net

7. Уроки для сталого розвитку: як організувати позакласну роботу учнів основної школи.

http://moippo.mk.ua/attachments/article/592/sd_manual_9.df.  

8. 50 корисних розробок для класних керівників із Бібліотеки «На Урок»

https://naurok.com.ua/post/50-korisnih-rozrobok-dlya-klasnih-kerivnikiv-iz-biblioteki-na-urok

9. Сторінка заступника директора з виховної роботи

https://sites.google.com/site/sajtvcitelaolenisokolovoie/storinka-zastupnika-direktora-z-vihovnoie-roboti

10. Документація з виховної роботи

http://chudniv.licey.org.ua/vihovna-robota-08-25-18-11-09-2019/

 

     Вебінари з питань дистанційного навчання:

1.«Вплив вейпів на здоров’я підлітків».

http://knowledge.org.ua/uk/marafon-zdorovih-praktik-2020/

2.«Сторітелінг для навчання: комфортний, корисний і різний»

https://naurok.com.ua/webinar/storiteling-dlya-navchannya-komfortniy-korisniy-i-rizniy

3.«Організація роботи школи в умовах карантину: нормативні орієнтири»

https://naseminar.com.ua/seminar/646-organzatsya-roboti-shkoli-v-umovah-karantinu-normativn-orntiri

4.«Всесвітній день здоров’я. Здорове харчу

вання в умовах карантину».

http://knowledge.org.ua/uk/marafon-zdorovih-praktik-2020/

 

     ІІІ.Робочі зашити

     Серія робочих зошитів інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у 4-х частинах для дітей, батьків і педагогів закладів загальної середньої освіти м. Києва і Київської області / [автори-укладачі: М. А. Ара­джионі, О. В. Волошенок, І. Б. Гирич, Л. В. Кравчук, Л. В. Микитюк, К. О. Мірошникова]. К. : ТОВ «Прометей», 2018. 88 с.

Робочі зошити призначено для ознайомлення школярів та їхніх батьків із ментальними, мовними, релігійними, етнокультурними особливостями людей, які мешкають на Київщині, для проведення системної виховної роботи, розвитку громадянської освіти, формування соціальних компетентностей, навичок конструктивної комунікації й успішної взаємодії у колективі. Зошит може бути використаний також як методичний посібник і хрестоматія для організації роботи учнів на уроці, під час ранкових зустрічей і годин спілкування, у гуртках і вдома.

URL: https://vrpo-koipopk.wixsite.com/vrpo-koipopk/struktura.

     IV. Робота гарячої лінії

     Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного)

     Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного)

     Організація роботи Національних «гарячих ліній» з питань запобігання торгівлі людьми, запобігання насильству та захисту прав дітей:

- надання консультацій з питань виїзду за кордон з метою праце­влаштування, навчання, одруження тощо та з питань насильства й захисту прав дітей;

- надання психологічної допомоги потерпілим від торгівлі людьми та насильства;

- постійне ведення та оновлення бази даних для надання консультацій з проблеми торгівлі людьми;

- надання консультацій електронною поштою з питань виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання та з питань насильства.

 

     Поради батькам щодо підтримки дитини в системі дистанційного навчання

Ураховуючи отримані дані, з метою підвищення участі батьків й підтримки учнів та учениць у реалізації/забезпеченні права на навчання рекомендуємо:

 1. Відстежувати та аналізувати документи, ресурси, рекомендації, пропозиції щодо дистанційного навчання, прийнятті або запропоновані да державному рівні. Такі матеріали можна почитати на сайтах Міністерства освіти та науки України, Нова Українська школа, Інститут модернізації змісту освіти, Державна служба якості освіти.
 2. Долучатися до консультування щодо прийняття управлінських рішень школи з питань організації дистанційного навчання дітей, ініціювати пропозиції для покращення такого навчання.
 3. Ознайомитися з моделлю, інструментами та платформою для дистанційного навчання, які використовує навчальний заклад, де навчається ваша дитина. Таку інформацію можна знайти на сайті навчального закладу, в соціальних мережах або через спілкування з педагогічним колективом.
 4. Вивчити характер і канали комунікацій із учителями, адміністрацією, класним керівником (коли можна спілкуватися, через які застосунки, ресурси, соціальні мережі/онлайн групи буде відбуватися навчання, яким буде розклад уроків та час їх проведення, які є способи перевірки виконаних завдань та надання зворотного зв’язку, як має відбуватися оцінювання виконаних завдань). Про це ви можете запитати в представника адміністрації чи класного керівника або прочитати на сайті школи.
 5. Організувати оптимальний режим дня дитини під час дистанційного навчання (за яким графіком буде працювати дитина, скільки часу їй потрібно для щоденного/тижневого навчання, як раціонально використовувати час упродовж дня, дотримання режиму сну).
 6. Надавати емоційну підтримку (щодня цікавитися у дитини, як відбувається процес навчання, що вдається, які складнощі, як почувається дитина, в чому потребує допомоги). Потрібно пам’ятати, що дитина теж може тривожиться, нервувати, бентежитися, бо досвід дистанційного навчання для неї також є новим.
 7. Мотивувати дітей до навчання, зокрема самостійного, спонукати до роздумів та міркувань щодо власної мотивації до навчання для життя (наприклад, для здійснення мрії, самостійного прийняття рішення, для здобуття професії та реалізації, впевненості у своїх діях тощо)
 8. Розробити спільні правила/домовленості щодо співжиття разом, діяльності впродовж дня/тижня. Правила та домовленості краще записати і розмістити в доступному місці щоб уникнути непорозумінь та конфліктних ситуацій.
 9. Підготувати якісне достатнє для навчання інтернет-покриття чи мобільний інтернет.
 10. Підготувати технічні девайси гаджети та робоче місце (комп’ютер, камера, смартфон, навушники, стіл, стілець тощо).
 11.  Стежити за безпечним користуванням Інтернет мережею. Варто звертати увагу, які сайти переглядає дитина, з ким спілкується, в які ігри грає.
 12. Ділитися успішним досвідом організації дистанційного навчання дитини з іншими батьками (як ви облаштували простір та організували навчання, яка є користь онлайн-навчання, які є складнощі, як їх вирішувати).
 13. Розвантажувати дітей іншими видами діяльності в Інтернеті. Можна запропонувати переглянути онлайн сайти, де діти можуть відвідати віртуальні екскурсії (парки, заповідники, музеї, зоопарки, замки, палаци, популярні історичні локації прогулянки містами), розвиваючі сайти для розваг, навчання та розвитку дитини (розгадування кросвордів, головоломок, малювання картин за номерами, тощо).
 14. Пропонувати альтернативний відпочинок-спілкування з рідними: прогулянки на свіжому повітрі, спортивні розваги, інтелектуальні та розважальні ігри тощо.
 15. Створити дитині умови, в яких вона буде відчувати свою відповідальність за навчання. Чим старшою є дитина, тим більше вона має займатися самостійно. Підключайтеся до навчальних занять лише за потреби, не виконуйте за дитину завдань і не влаштовуйте змагання на краще виконання завдань з іншими батьками. Діти цілком здатні самостійно опановувати матеріал, здавати тести та організовувати своє навчання.
 16. У разі запитань щодо підтримки дітей під час дистанційного навчання можна звернутися на Національну дитячу «гарячу» лінію 116 111 з мобільних або 0800 500 225 зі стаціонарних (з пн.- пт. з 12.00 до 20.00). Лінія є безкоштовною, анонімною та конфіденційною.


 | 20.01.2021 | Переглядів: 84 | Коментарів: 0 | детальніше

Організація дистанційного навчання з Природознавства, Математики, Фізики


Категорія: Новини та інформація

     Організація освітнього процесу з природознавства (5 клас) в умовах дистанційного навчання

     Пропонуємо зразок орієнтовного плану роботи.

Навчальний матеріал

Теми практичних та проєктних робіт

Тема 1. Земля як планета

Форма і розміри Землі.

Рухи Землі. Пори року.

Способи зображення Землі.

Ґрунт, його значення і властивості.

Повітря – суміш газів. Значення повітря.

Властивості повітря.

Вода на Землі. Властивості води. Три стани води. Кологообіг води.

Вода – розчинник.

Розчини у природі.

Значення води у природі.

Використання води людиною.

Навчальний проєкт: 

Наш дім - Сонячна система 

 

Опис орієнтовних завдань та хід виконання проєкту можна проглянути за покликанням:

 

https://cutt.ly/japGlOr

 

 

 

Тема 2. Планета Земля як середовище життя організмів

Різноманітність організмів:
Рослини, Тварини, Гриби, Бактерії.

Практичне заняття.

Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомо­гою атласів-визначників, електронних колекцій.

Тема 3. Людина на планеті Земля

Людина – частина природи.

Зв’язок людини з природою.

Зміни в природі, що виникають унаслідок природних чинників і діяльності людини.

Екологічні проблеми та їх розв’я­зу­вання (збереження біологічного різноманіття.

Охорона природи.

Червона книга України. Заповід­ники, заказники, національні пар­ки та їхнє значення для збереже­ння природи Землі

Навчальний проєкт: 

Викидати не можна перетворювати 

Опис орієнтовних завдань та хід виконання проєкту можна проглянути за покликанням:

https://cutt.ly/gapGR1k

     Опис усіх проєктів і орієнтовні методичні рекомендації для вчи­те­лів, допоміжні матеріали для учнів, форми оцінювання, які учні і вчи­телі можуть застосовувати для відслідковування поступу в навча­нні й підсумкового оцінювання продуктів проєктів і очікуваних на­вчаль­них результатів, розміщено на електронному ресурсі http://prirodaprojects.blogspot.com/

     Усі матеріали згруповані за темами відповідно до навчальної програми з предмета та календарно-тематичного планування і розміщені за покликанням: https://cutt.ly/RapGFPL

     Розробки занять:

Практичне заняття №12 «Ознайомлення з найпоширенішими й отруйними рослинами, грибами і тваринами своєї місцевості»

Самостійна робота з теми «Планета Земля як середовище життя організмів»

Тема «Бактерії»

Тема «Взаємозв’язки між організмами. Угруповання організмів. Екосистеми»

Тема «Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій»

Тема «Водне середовище існування»

Тема «Вплив на організми чинників неживої природи (вода, тепло). Пристосування організмів до періодичних змін умов середовища»

Тема «Екологічні проблеми та їх вирішення»

Тема «Екосистеми»

Тема «Людина – частина природи. Зв’язок людини з природою»

Тема «Навчальний проєкт «Вирощування найвищої бобової рослини»

Тема «Наземно-повітряне середовище»

Тема «Пристосування організмів до періодичних змін умов середовища»

Тема «Різноманітність середовищ життя і пристосування організмів до життя в кожному з них. Наземно-повітряне, водне і ґрунтове середовища життя»

Тема «Різноманітність організмів. Рослини»

Тема «Умови життя на планеті Земля. Середовище життя. Чинники середовища. Вплив на організми чинників неживої природи»

 

     Організація освітнього процесу з математики в умовах дистанційного навчання

     Пропонуємо зразок орієнтовного плану роботи.

Предмет

 

 

Клас

Тема для самостійного вивчення

Завдання для самостійної роботи

 
 

 

Математика

 

5

Ділення десяткових дробів

1. Прочитати параграф

2. Виконати (на вибір) 5-6 завдань до параграфа.

3. Подивитись відео за покликанням:

https://cutt.ly/1apJvio

4. Виконати інтерактивні вправи

https://learningapps.org/4627694

 

Математика

6

Рівняння. Основні властивості рівнянь

1. Прочитати параграф

2. Виконати інтерактивні вправи

https://learningapps.org/6479232

https://cutt.ly/7apJRvi

3. Виконати тест

https://cutt.ly/3apJS0k

 

Алгебра

7

Лінійне рівняння з однією змінною. Лінійне рівняння з двома змінними

1.Прочитати параграф підручника

2. Опрацюйте матеріал дистанційного навчання по даній темі:

https://cutt.ly/UapJCrG

3.Виконайте тренувальний тест за покликанням: https://cutt.ly/9apJ7al

 

Геометрія

7

Коло. Круг. Дотична до кола, її властивість

1. Прочитати параграф підручника

2. Виконати 5-6 завдань до параграфа

3. Створити презентацію на тему «Коло, круг в реальних об’єктах»

4. Виконайте тренувальний тест

https://cutt.ly/7apKicF

 

Пропонуємо також перелік додаткових інтернет –джерел, які сприятимуть засвоєнню навчального матеріалу.

1. Відеоуроки з математики. URL: https://cutt.ly/tp8NSeo

2. Курс «Математика. Просто»  URL: https://cutt.ly/Hp8N7QT

3. Підготовка до ДПА/ЗНО:

URL: https://cutt.ly/Gp8M8rIhttps://cutt.ly/Gp8M8rI

URL: https://cutt.ly/6p81gsDhttps://cutt.ly/6p81gsD

 

     Організація освітнього процесу з фізики в умовах дистанційного навчання

     Пропонуємо зразок орієнтовного плану роботи.

Предмет

 

 

Клас

Тема для самостійного вивчення

Завдання для самостійної роботи

 
 

 

Фізика

 

8

Робота і потужність електричного струму

1.Опрацювати параграф

2.Виконати (на вибір) 2-3 завдання до параграфа.

3.Подивитись відео за покликанням: https://cutt.ly/MapKjOT

4.Виконати тестові завдання.( На онлайн- платформах або заздалегідь надіслані зображення відповідних тестів )

 

Астрономія

11

Молочний шлях. Будова Галактики. Місце Сонячної системи в Галактиці. Зоряні скупчення та асоціації.

1. Опрацювати параграф

2.Подивитись відео за покликанням: 2.1. https://cutt.ly/9apKc5S

2.2. https://cutt.ly/uapKEOL

3. Дати відповідь (на вибір) на 2-3 запитання до параграфа

 

 

Корисні посилання для дистанційного навчання:

 1. Відеоматеріали:

URL: https://cutt.ly/pp89tvE

URL: https://cutt.ly/pp89xMx

2. Інтерактивні вправи з фізики:

URL:  https://cutt.ly/bp8901q

3. Інтерактивні вправи з астрономії:

 URL: https://learningapps.org/index.php?category=80&s=

4. Макарова О. П. Змішане навчання на уроках фізики та астрономії  : посіб. для вчителів / О. П. Макарова, І. А. Патрушева.  Київ : Видавничий дім «Освіта», 2019. 49 с. URL: https://cutt.ly/op88iCb

5. Фізика в школі - HTML5 (Фізика Анімації/ Симуляції).

URL: https://cutt.ly/tp88ZvH | 18.01.2021 | Переглядів: 57 | Коментарів: 0 | детальніше