Меню

Архів

Липень 2019 (4)
Червень 2019 (1)
Травень 2019 (7)
Квітень 2019 (9)
Березень 2019 (24)
Лютий 2019 (15)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Категорія: Новини та інформація

Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   26 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для  учнів 5-11 класів. У конкурсі взяли участь  44 учні. Переможцями і призерами стали:

 

І місце – Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Савенок Аліна, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

ІІІ місце – Лук’яненко Аліна, учениця 11 класу Кухарського НВО (вчитель Ходаківська О.М.)

І місце – Волочай Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Волочай Мілана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Шундик Анастасія, учениця 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Грищенко Л.С.)

І місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

І місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІ місце – Шевчук Дар’я, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Денисенко Софія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

І місце – Шихненко Анна, учениця 8 класу Прибірського НВО  (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Булах Анастасія, учениця 8 класу Оранської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Драгун В.В.)

ІІ місце – Присяжна Надія, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

І місце – Криштальова  Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІ місце – Грицаєнко Іван, учень 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Тищенко Анастасія, учениця 7 класу Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.  (вчитель Артем’єва М.А.)

І місце – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Гаврилова Софія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Іванченко Л.В.)

ІІІ місце – Кондратенко Маргарита, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Дідківська Н.В.)

І місце – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

ІІ місце – Данилюк Діана, учениця 5 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Гришкова Т.В.)

ІІ місце – Піддубна Катерина, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Чалий Данііл,  учень 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

 

На обласний етап будуть направлені такі учні:

-         від 5-7 класів – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО

-         від 8-9 класів – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

-         від 10-11 класів - Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею

Бажаємо  перемоги!!!



 | 29.11.2017 | Переглядів: 217 | Коментарів: 0 | детальніше

Засідання творчої групи


Категорія: Новини та інформація

Засідання творчої групи Засідання творчої групи

Центр розвитку дитини «Веселка»

Засідання творчої групи

   23 листопада на базі Іванківського центру розвитку дитини «Веселка» відбулось засідання творчої групи фізінструкторів району, на якому були присутні педагоги дитячих садків Іванкова та НВО.

   Темою заходу була методика фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку М.М. Єфименка.  Учасники теоретичного семінару знайомились з програмою фізичного виховання «Казкова фізкультура», новими книгами автора даної програми, публікаціями  та  статтями по даній темі. Переглянули відео заняття з фізичного виховання, яке проводив М.М. Єфименко та відео  горизонтального пластичного балету у виконанні дітей старшого дошкільного віку. Також педагоги поділились досвідом використання деяких форм роботи з даної методики, сценаріями занять, кумедними фізкультуринками.  Зустріч пройшла цікаво і насичено.

 

   Керівник творчої групи фізінструкторів   Денисенко А.О.



 | 28.11.2017 | Переглядів: 207 | Коментарів: 0 | детальніше

Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи


Категорія: Новини та інформація

Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи

Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи Проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи 

    21 листопада 2017 року на базі Іванківського ЦДЮТ було проведено друге заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу. На даному занятті практичні психологи та соціальні педагоги застосували на практиці такі методики як: малювання за допомогою крему та харчових барвників (застосовуються при діагностиці) та робота з глиною (застосовується при роботі для вираження різних емоцій). Підвищувати свій професійний рівень з цих питань практичні психологи та соціальні педагоги продовжать на майбутніх заняттях з фахівцем.



 | 23.11.2017 | Переглядів: 212 | Коментарів: 0 | детальніше

Проведення моніторингу освітньої діяльності ДНЗ № 5 «Іванко»


Категорія: Новини та інформація

 

Проведення моніторингу освітньої діяльності ДНЗ № 5 «Іванко»

 

 

    Відповідно до наказу відділу освіти від 14.11.2017 №162 з 20.11.2017 по 24.11.2017 триває  проведення моніторингу освітньої діяльності ДНЗ № 5 «Іванко».



 | 22.11.2017 | Переглядів: 251 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


Категорія: Новини та інформація

Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

    18 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика учнів 3-11 класів. У конкурсі взяли участь  120 учнів. Переможцями і призерами стали:

І місце – Ігнатюк Тетяна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Грищенко Андрій, учень 11 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.  (вчитель Проява Ю.П.)

ІІІ місце – Суходольська Дарина, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

І місце – Вождаєнко Ольга, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Малашенко Іван, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Грищенко Л.С.)

ІІІ місце – Лещенко Сабіна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

І місце – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІІ місце – Денисенко Софія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

І місце – Денисенко Владислава, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Чехоня Сніжана, учениця 8 класу Горностайпільського НВО (вчитель Литвин Р.В.)

І місце – Борисова Анна, учениця 7 класу Жміївської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Єщенко І.М.)

ІІ місце – Силява Ангеліна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Криштальова  Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

І місце – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО (вчитель Кірмач Т.М.)

ІІ місце – Богданович Валерія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Іванченко Л.В.)

ІІІ місце – Блощенко Вікторія, учениця 6 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

І місце – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Дідківська Н.В.)

ІІ місце – Зайченко Євгеній, учень 5 класу Блідчанського НВО  (вчитель Коваленко Н.Г.)

ІІІ місце – Данилюк Діана, учениця 5 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Гришкова Т.В.)

І місце – Сучіліна Владислава, учениця 4 класу Феневицького НВО (вчитель Жолудь М.А.)

ІІ місце – Троян Максим, учень 4 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Костюкова А.М.)

ІІІ місце – Блощенко Марина, учениця 4 класу Феневицького НВО (вчитель Жолудь М.А.)

І місце – Лук’яненко Богдана, учениця 3 класу Феневицького НВО (вчитель Настенко Т.М.)

ІІ місце – Ягусевич Анастасія, учениця 3 класу Прибірського НВО (вчитель Твардовська С.В.)

ІІІ місце – Савіна Лілія, учениця 3 класу Прибірського НВО (вчитель Твардовська С.В.)

 

На обласний етап будуть направлені такі учні:

-  від 3-4 класів – Сучіліна Владислава, учениця 4 класу Феневицького НВО

-  від 5-8 класів – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

-  від 9-11 класів – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею

Тож побажаємо їм успіху і перемоги!!!



 | 22.11.2017 | Переглядів: 727 | Коментарів: 0 | детальніше

Тренування з евакуації


Категорія: Новини та інформація

Тренування з евакуації Тренування з евакуації

   У  навчальних закладах  району  проводяться тренування з евакуації учасників навчально-виховного процесу у разі надзвичайної ситуації.

   Тренування проводяться  за участю представників Іванківського районного сектору ГУ ДМНС України в Київській області.



 | 21.11.2017 | Переглядів: 187 | Коментарів: 0 | детальніше