Меню

Архів

Березень 2021 (1)
Лютий 2021 (5)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (6)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Обираєм професію «РЯТУВАЛЬНИК»!


Категорія: Новини та інформація     Іванківський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до учнів випускних класів, щодо вступу на навчання у вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

     Пропонуємо розглянути три варіанти вищих навчальних закладів, а саме:

- Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).

     Посилання на сайт навчального закладу: https://ldubgd.edu.ua/

- Національний університет цивільного захисту України - один із найстаріших закладів вищої освіти – єдиний у системі ЗВО нашої держави, який здійснює підготовку фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями й спеціальностями для цивільного захисту України та інших країн.

Університет вкотре підтвердив свій статус ЗВО IV рівня акредитації з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.

     Посилання на сайт навчального закладу: https://nuczu.edu.ua/ukr/

- Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України – це престижний заклад вищої освіти із багаторічними славними традиціями й високими досягненнями, який надає якісну освіту європейського зразка.

На честь визнання здобутків навчального закладу у підготовці професіоналів-рятувальників, патріотів нашої країни, інституту було присвоєно почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

     Посилання на сайт навчального закладу: https://chipb.dsns.gov.ua/

     За більш додатковою інформацією звертатись до Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області який знаходиться за адресою: смт Іванків вул. Михайлівська, 3

     Вдячні усім хто відгукнувся, адже можливість стати РЯТУВАЛЬНИКОМ та Ваш свідомий вибір стане запорукою безпеки життєдіяльності жителів Київщини, забезпечення надійного протипожежного захисту та національної безпеки!

 (голосів: 1)
| 11.02.2021 | Переглядів: 38 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: