Меню

Архів

Вересень 2022 (10)
Серпень 2022 (6)
Липень 2022 (3)
Червень 2022 (5)
Травень 2022 (16)
Квітень 2022 (4)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ (рекомендації)


Категорія: Новини та інформація 

     Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

     До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте, у резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату - 21 вересня.

     В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня - Міжнародний день миру.

     Емблемою Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

     Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

     Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

     ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

     З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей рекомендуємо у закладах загальної середньої освіти провести:

- виховні години «Хай буде мир на всій землі», «Мир на землі - радість у родині», «Дружно за мир стояти - війні не бувати», «Діти проти війни», «Чому цей світ такий жорстокий? Навіщо нам ота війна?»;

- виставки малюнків «Лети, наш голубок - символ миру, добра та світла», «Хай буде мир», «Мир крокує по планеті», «Наш дім – планета Земля», «Діти України за мир на Землі»;

- флешмоби «Голуб миру», «Ми за мирне небо України»;

- бібліотечні  уроки  «Мир усім дітям планети»;

- години спілкування «Ми - діти світу», «Світове щастя неможливе без миру на Землі», «Ми за Мир»;

- урок Миру на тему «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для  всіх»;

- виставки книжок «Під мирним небом», «Ми - єдині, ми - за мир», «Нам всім потрібен мир»;

- оформлення стіннівок за темами «Мир на планеті - щастя всім дітям», «Ми за мир», «Малюю мир».

 (голосів: 1)
| 20.09.2022 | Переглядів: 13 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: