Меню

Архів

Березень 2023 (41)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Онлайн-толока «Проєктна робота як основа виховної системи освітнього закладу»


Категорія: Новини та інформаціяОнлайн-толока «Проєктна робота як основа виховної системи освітнього закладу» Онлайн-толока «Проєктна робота як основа виховної системи освітнього закладу»

 

     31 січня 2023 року заступники з виховної роботи, педагоги-організатори загальноосвітніх закладів Іванківської ТГ долучилися до онлайн-толоки «Проєктна робота як основа виховної системи освітнього закладу», організованої КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та Центром дитячої та юнацької творчості. 

     Роль Концепції національно-патріотичного виховання в умовах Нової української школи висвітлила Тамара Берегова, керівник педагогічної спільноти відповідальних за виховну роботу, заступник з виховної роботи Іванківського ліцею №2. Тамара Степанівна ознайомила присутніх із реалізацією в закладах освіти проєкту «Нащадки нескорених», метою якого є активізація національно-патріотичного і громадянського виховання у воєнний та повоєнний час, впровадження у практику роботи нових моделей з використанням сучасних засобів і технологій.

     Яна Лакомська, педагог-організатор, керівник гуртка «Патріот» Оливської гімназії окреслила науково-методичний вектор формування патріотичних якостей вихованців; поділилась досвідом роботи партнерської діяльності, новітніми  практиками в контексті реалізації заходів обласних та Всеукраїнських рівнів.

     Для  учасників заходу Євгенія Оденюк, педагог-організатор Обуховицького ліцею, провела майстерку «Відеочелендж - сучасна форма роботи», звернула увагу, що, долучаючись до такої сучасної інноваційної технології, учні мають можливість проявити себе, вигадують цікаві оригінальні ідеї, творчо підходять до виконання завдань.

     Тетяна Голяк, методист Центру дитячої та юнацької творчості, наголосила на ролі учнівського самоврядування як простору для формування ініціативи, розвитку творчого потенціалу, самостійності, відповідальності, саморозвитку та самореалізації учнівської молоді. Ознайомила із реалізацією обласного проєкту «Активна платформа: 5 рівнів лідерства»; відмітила активну участь дітей у різноманітних заходах у рамках роботи над патріотичним проєктом «Патріотичний трафік «Разом до Перемоги!»

     Разом всі учасники запланували  подальші системні заходи спільної співпраці, спрямовані на виховання особистості - юних патріотів нашої незалежної держави.

 (голосів: 1)
| 02.02.2023 | Переглядів: 26 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: