Меню

Архів

Червень 2023 (3)
Травень 2023 (7)
Квітень 2023 (6)
Березень 2023 (46)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО


Категорія: Новини та інформаціяВсеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО Всеукраїнський тиждень дитячого читання в ЗДО

 

     Кожного року під час весняних канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. З нагоди цього дня до Іванківської публічної дитячої бібліотеки завітали вихователі Центру розвитку дитини «Веселка» - Косса Валентина Володимирівна та Толочин Любов Іванівна. Вихователі прийшли, щоб підготуватися та записати для діток старших груп відеоролик - заняття на тему «Ми - майбутні читачі». Відеоролик занурив дітей у чарівний світ книги, прочинив віконце у життя книжок, розповів про затишний книжковий будиночок під назвою - БІБЛІОТЕКА.

 

Тут книги розумні спокійно живуть

 У тихій великій світлиці.

А двері широкі, відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

 

     Діти також дізналися про роботу бібліотекаря, про правила поводження з книгами. Наші вихованці ще не вміють читати, та це залюбки для них роблять батьки, які також є відвідувачами бібліотеки.

     Це не єдине відвідування дитячої бібліотеки педагогами ЦРД «Веселка». Вихователі регулярно користуються послугами цього закладу, використовуючи  бібліотечні  книги для того, щоб підготуватися до занять та цікаво і доступно подати дошкільняткам необхідну інформацію.

 (голосів: 1)
| 24.03.2023 | Переглядів: 25 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: