Меню

Архів

Червень 2023 (3)
Травень 2023 (7)
Квітень 2023 (6)
Березень 2023 (46)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Інтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу


Категорія: Новини та інформаціяІнтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу Інтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу Інтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу Інтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу Інтерактивне навчання - це навчання в режимі діалогу

 

     Рівень професійної компетентності педагога - це його знання, вміння, особистий досвід. Бути компетентним означає бути здатним мобілізувати в певній ситуації отримані знання й досвід.

     Саме тому, вчителі початкових класів Іванківської територіальної громади постійно вдосконалюють свої професійні навички на зібраннях «Школи вдосконалення педагогічної майстерності».

     Так, 18.05.2023 відбулось чергове засідання школи, на якому вчителі початкових класів Іванківського ліцею №1 Костюкова А.М. та Правдива Л.П ділились досвідом роботи з молодими колегами. Алла Миколаївна та Лариса Павлівна практично знайомили з сучасними методами та формами організації інтерактивної навчальної діяльності учнів, які зроблять кожний урок цікавим та ефективним.

     Учасники засідання активно долучились до обговорення актуальних питань та ділились власним досвідом використання інтерактивних технологій на основі інтерактивного та компетентнісного підходів.

 (голосів: 1)
| 22.05.2023 | Переглядів: 22 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: