Меню

Архів

Вересень 2023 (2)
Серпень 2023 (4)
Липень 2023 (3)
Червень 2023 (5)
Травень 2023 (7)
Квітень 2023 (6)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі


Категорія: Новини та інформаціяГуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польщі

 

     Сьогодні відділ освіти Іванківської селищної ради отримав від Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща гуманітарну допомогу у вигляді двох нових шкільних автобусів. Новенький транспорт обладнано всіма сучасними та необхідними функціями для комфортного та безпечного перевезення учасників освітнього процесу. Особливістю цих автобусів є підйомник для посадки дітей з обмеженими можливостями. Це суттєве оновлення автопарку шкільних автобусів, яке дасть можливість всім категоріям учнів відвідувати заклади освіти, повноцінно отримувати знання та радість спілкування.

     В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Бажаємо Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща, Київській обласній військовій адміністрації, керівництву Іванківської селищної ради та всім причетним - енергії, процвітання, здоров’я, благополуччя та миру.

 (голосів: 1)
| 13.07.2023 | Переглядів: 304 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: