Меню

Архів

Лютий 2019 (5)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (2)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013


Категорія: Новини та інформаціяКВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013

КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013

КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013 КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» - 2013

    З метою формування особистості молодої людини, популяризації актуальних професій і спеціальностей 06 листопада 2013 року в актовому залі дитячої школи мистецтв ім. М.Примаченко пройшов відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє», який проводиться на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.10.2013 № 386. Участь у заході взяли команди 5 шкіл Іванківського району - «Вітаміни» із Сукачівського НВО, «Усмішка» з Іванківської ЗОШ № 2, «Профі» з Обуховицького НВО, «Імпульс» з Кухарівської ЗОШ, «Торгаші» з Іванківської ЗОШ №1. Для участі у грі приєдналась до нас команда  «МВС – майбутнє вибираємо самі» Вовчівського НВО Поліського району. Відкрила захід начальник відділу освіти Іванківської РДА  Дегтяр Вікторія Вікторівна. Супроводжувала команди у всіх конкурсах, надихала на позитивний настрій та на успіх ведуча гри КВК - Клименок Світлана Іванівна.

    У першому конкурсі «Візитівці» - найвищий бал (10) отримали одразу три команди  із Сукачівського НВО, Вовчівського НВО та Іванківської ЗОШ №1, другий результат (9) – у Іванківської ЗОШ №2 та Кухарівської ЗОШ, третій (8,5) – в Обуховицького НВО.

    У другому конкурсі «Реклама професії» черговість лідерів не порушили команди «МВС – майбутнє вибираємо самі» та «Торгаші» (по 10 балів), слідом за лідерами йшли команди «Імпульс» (9,25) та «Вітаміни» (9). Не набагато відставали  «Профі» та «Усмішка».

    У  конкурсі капітанів заінтригували своїми жартами всі капітани команд, але своєю надзвичайною майстерністю у жартівливих висловлюваннях про професії зацікавили всіх присутніх капітани Фороща Олег (з Іванківської ЗОШ №1) та Марченко Антон (з Іванківської ЗОШ №2), які за рішенням членів журі отримали найвищі бали і стали лідерами цього конкурсу. Другу позицію в третьому конкурсі тримала капітан команди Надобенко Наталія (з Обухович), третій результат був за капітаном Боб Дарини з Поліського району. Старались не відставати капітани команд  - Волочай Андрій (із Сукачів) та Мєдвєдєв Роман (з Кухарів).

    Не давали в собі засумніватись і в четвертому конкурсі  «Музичному» команда «Торгаші», які були оцінені членами журі в 10 балів. За ними другу позицію тримали Кухарі, а на третій позиції був Поліський район, слідом - Сукачі. За ними йшли команди «Усмішка» і «Профі».

    Нарешті по підсумках всіх конкурсів перемогу здобула, як це і очевидно, команда Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 «Торгаші» з результатом – 31,2 бали. На друге місце вийшла команда Поліського району «МВС» (30,1). Третє місце з результатом 28,65 балів отримали «Вітаміни» Сукачівського НВО. Не набагато відстала від команд-призерів команда «Імпульс» Кухарівської ЗОШ. Своїм артистизмом, виконавською майстерністю, дизайнерським підходом були також відзначені команди Іванківської ЗОШ №2 «Усмішка» та Обуховицького НВО «Профі». Зі словами подяки та вітання всіх команд, з метою нагородження грамотами та  подарунками виступила заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості – Семоненко Лариса Миколаївна. Всі команди були нагороджені грамотами і цукерками. Команді-переможниці  було вручено цінний подарунок – мікрофони, а командам-призерам   «Вітаміни» та «Імпульс» - ділові щоденники.

    Команда Іванівської ЗОШ №1 «Торгаші» тепер готується до наступного етапу змагань, які відбудуться 28 листопада 2013 року в м. Ірпінь, смт. Гостомель. Щоб донести до глядачів і журі обласного етапу правильність вибору професії та значимість актуальних професій в наш час, нашій команді треба буде наполегливо попрацювати.

   Висловлюю щирі слова подяки педагогам-організаторам, заступникам директорів з виховної роботи шкіл, які допомагають дітям повірити у свої можливості і витратили неабияких зусиль, щоб достойно представити свої команди. За добру співпрацю щодо організаційних питань відбіркового етапу заходу хочеться подякувати і головному спеціалісту відділу надання соціальних послуг Твардовській Людмилі Михайлівні, а також ведучій КВК – Клименок Світлані Іванівні і всім, хто допоміг організувати захід «Обери майбутнє».

 

  Методист РМК                    Примаченко Т.Ю.

 

 (голосів: 2)
| 11.11.2013 | Переглядів: 822 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: