Меню

Архів

Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (2)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Навчаємося весело та цікаво! Приєднуйтесь!


Категорія: Новини та інформаціяНавчаємося весело та цікаво! Приєднуйтесь! Навчаємося весело та цікаво! Приєднуйтесь! Навчаємося весело та цікаво! Приєднуйтесь! Навчаємося весело та цікаво! Приєднуйтесь!

      12 листопада у ліцеї стартував Місячник наук. Розпочалося все з «Ранкової зупинки» - цікавих питань з різних галузей знань та солодких призів за правильну відповідь.
     А потім феєрично стартував День іноземних мов, який заздалегідь було заплановано саме на 12 листопада, що зафіксовано на спеціальному стенді-календарі у вигляді годинника про заходи, які відбуватимуться в ліцеї в листопаді-грудні цього року. Про День іноземних мов свідчила й сама атмосфера в ліцеї: учні, одягнені в костюми тих країн, мову яких вони вивчають (німецьку, англійську, іспанську); на грудях кожного – емблеми у вигляді трьох сердець, розфарбованих у кольори прапорів Німеччини, Іспанії та Великобританії та відповідні стрічки у косичках дівчат. А ще по ліцею розносився аромат національних солодких страв, які ліцеїсти пригощали гостей та частувалися самі.
     День іноземних мов співпав із методичним семінаром «Форми і засоби впровадження особистісно орієнтованого підходу до навчання іноземних мов учнів старшоїх школи» для вчителів іноземних мов шкіл Іванківського району, який проводила в ліцеї лабораторія навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України. У роботі семінару взяли участь співробітники лабораторії Редько Валерій Григорович, завідувач лабораторії, кандидат педагогічних наук, доцент, Полонська Тамара Костянтинівна, старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук; Басай Надія Пилипівна, науковий співробітник; Алєксєєнко Ірина Вікторівна, молодший науковий співробітник, та Бендерець Наталія Миколаївна, проректор з міжнародних зв’язків та інформаційно-комунікаційних технологій Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Окрім того, учасниками семінару були Дегтяр Вікторія Вікторівна, начальник відділу освіти Іванківської районної державної адміністрації та Малащенко Оксана Юріївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Іванківської РДА.
     Методичний семінар відкрила директор ліцею Федірко Надія Василівна і привітала його учасників німецькою мовою, а її помічники – Хуторна Вікторія та Жилінський Михайло, – англійською та іспанською. Вона ж запросила на сцену ліцеїстів, які яскравим концертом на різних мовах привітали учасників семінару. Із вітальним словом виступили начальник відділу освіти В.В. Дегтяр і проректор Київського ОІПОПК Н.М. Бендерець. Основними доповідачами на семінарі були наукові співробітники лабораторії навчання іноземних мов.
     День пройшов організовано, у дружній та невимушеній атмосфері, і поклав гарний початок Місячнику наук.

 (голосів: 1)
| 17.11.2013 | Переглядів: 738 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: