Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Підсумки районного етапу конкурсу, присвяченого Шевченківським дням «Об,єднаймося ж, брати мої!»


Категорія: Новини та інформація



    З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів 25 грудня 2013 року відбувся районний етап конкурсу «Об’єднаймося ж. брати мої!».На конкурс були представлені роботи  з номінацій: «Література» - 10 робіт з 5 навчальних закладів району, «Історія України і державотворення» - 2 роботи з двох навчальних закладів та 1 робота з центру дитячої та юнацької творчості, «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» - 35 робіт.

    Членами журі  районного етапу конкурсу було визначено переможців:

    в номінації «Література»

- Качан Анну, ученицю 10 класу Іванківського районного ліцею (керівник Процик Л.Г.), І місце;

- Чекан Марію, ученицю 9 класу Горностайпільського НВО (керівник Грамостика Л.Г.), ІІ місце;

в номінації «Історія України і державотворення»

- Семенюк Марію, ученицю 10 класу Обуховицького НВО (керівник Кравченко С.М.), ІІ місце;

- Ярмолицьку Аліну, ученицю 8 класу Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст..(керівник Кампова Л.В.), І місце;

в номінації «Образотворче мистецтво»

- Горкушу Іванну, вихованку ЦДЮТ, ученицю 7 класу Обуховицького НВО  (керівник Оденюк Є.В.);

- Торосян Тамару, вихованку ЦДЮТ, ученицю 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (керівник Василишина Н.В.);

- Глущенко Тетяну, вихованку ЦДЮТ, ученицю 7 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.. (керівник Василишина Н.В.);

в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

- Опанасенко Аллу, вихованку ЦДЮТ, ученицю 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (керівник Мордачова О.М.);

- Чиренко Дарину, вихованку ЦДЮТ, ученицю 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (керівник Россоха О.В.);

- Лелюх Дарину, вихованку ЦДЮТ, ученицю 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (керівник  Россоха О.В.);

- Пирогову Світлану, вихованку ЦДЮТ, ученицю 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (керівник Ярошенко Л.А.);

- Репік Вікторію, вихованка ЦДЮТ, ученицю 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (керівник Мельниченко І.А.).

     За активну участь у районному етапі конкурсу відзначено учнів:

в номінації «Література»

- Денисенко Юлії, учениці 8 класу Обуховицького НВО (керівник Коваль В.В.);

- Дромашко Анастасії, учениці 9 класу Іванківського районного ліцею (керівник Процик Л.Г.);

- Яроцькій Анастасії, учениці 11 класу Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст..(керівник Гунько Л.В.);

- Федоренку Михайлу, учню 7 класу Феневицького НВО (керівник Салій Т.Г.);

- Бреус Каріні, учениці 10 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст..(керівник Старовойт Ю.П.).

     Роботи переможців для участі в обласному етапі з  номінацій «Література» та «Історія України і державотворення» були направлені до КОІПОПК, з номінацій «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» - до Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

 

Методист РМК                     Примаченко Т.Ю.





 (голосів: 0)
| 28.01.2014 | Переглядів: 558 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: