Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Переможці мовно-літературного конкурсу


Категорія: Новини та інформація



     22 листопада 2014 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, в якому взяли участь 66  учнів  5-11 класів ЗНЗ району.

     Переможцями конкурсу стали:

Прізвище та ім’я учня

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІП вчителя

Булавенко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5

І

Фещенко В.М.

Шихненко

Анна

Прибірське НВО

5

ІІ

Василенко Н.В.

Лебеденко Софія

Іванківська

 ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5

ІІІ

Ляшевич Ю.В.

Бондаренко Віталія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

6

І

Губиш Г.В.

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

6

ІІ

Слободян Л.М.

Венгльовська Лілія

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

6

ІІІ

Ходаківська О.М.

Мілевська Надія

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

7

І

Ходаківська О.М.

Волочай Діана

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

7

ІІ

Кліндух С.В.

Волочай Мілана

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

7

ІІІ

Кліндух С.В.

Яковенко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

8

ІІ

Боровик Т.В.

Федоренко Михайло

Феневицьке НВО

8

ІІ

Салій Т.Г.

Загинайлова Ксенія

Шпилівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

8

ІІІ

Старовойт Ю.П.

Моргун Діана

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

8

ІІІ

Андрієнко В.М.

Ігнатюк Тетяна

Іванківський районний ліцей

8

ІІІ

Процик Л.Г.

Шаменко Вікторія

Іванківський районний ліцей

9

ІІ

Процик Л.Г.

Вишняк Тетяна

Іванківський районний ліцей

9

ІІІ

Процик Л.Г.

Мельниченко Богдана

Іванківський районний ліцей

9

ІІІ

Процик Л.Г.

 

Чекан Марія

 

Горностайпільське НВО

 

10

 

І

 

Грамостика Л.Г.

 

Дромашко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

ІІ

Процик Л.Г.

Андрієнко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

10

ІІІ

Грищенко Л.С.

Губиш Валерія

Розважівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

10

ІІІ

Яцухно О.Г.

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

І

Процик Л.Г.

Пархоменко Діана

Іванківська

 ЗОШ І-ІІІ ст. №2

11

І

Дідківська Н.В.

Онопрієнко Ірина

Сукачівське НВО

11

ІІ

Коноваленко К.В.

Ковальська Марія

Прибірське НВО

11

ІІ

Захарова Л.М.

Боброва Тетяна

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

11

ІІІ

Андрієнко Л.А.





 (голосів: 0)
| 08.12.2014 | Переглядів: 371 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: