Меню

Архів

Квітень 2024 (1)
Березень 2024 (15)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Моделі сучасного навчального закладу


Категорія: Новини та інформаціяМоделі сучасного навчального закладу Моделі сучасного навчального закладу Моделі сучасного навчального закладу

    На базі  центру «Довір’я» відбулася стратегічна сесія, на якій обговорили моделі сучасного навчального закладу «Школа майбутнього», в рамках пілотного проекту Київської облдержадміністрації. В обговоренні взяли участь керівники навчальних закладів, учителі, батьки, лідери учнівського самоврядування та представники громадськості. Процесом керували працівники КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»: Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни та Совенко Валерій Володимирович, методист відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства.

    Обговорення відбувалося в групах у формі «Світового кафе» було емоційним. У центрі уваги роботи «круглих столів» були питання: «креативний вчитель», «автономна школа», «родина як замовник освіти», «матеріально-технічне забезпечення школи», «щасливий учень», «персоналізація навчання». Учасники висловили сподівання, що цей проект буде запроваджено в школах району.

 (голосів: 1)
| 16.10.2015 | Переглядів: 912 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: