Меню

Архів

Квітень 2024 (1)
Березень 2024 (15)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Козацькому роду нема переводу


Категорія: Новини та інформаціяКозацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу

    Козацький квест організували напередодні свята Покрови гуртківці Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості.

    Це були змагання, учасниками яких стали не тільки хлопчики, а й дівчатка.  Але це було водночас і свято, приурочене до Дня українського козацтва, який  цього року уперше буде відзначатися як повноправний День захисника Вітчизни.

    Навряд  чи козаки минулих століть знали таке слово як «квест», але ми, попри свою «сучасність»,  ще можемо і повинні проникнутися духом їхнього життя, зокрема – подолавши етапи змагання – «на честь і на совість».

    Ведучі  Катерина Горбаченко та Олександр Грузд привітали учасників виховного заходу «Козацькому роду нема переводу», а Дмитро Палагеча під «Козацький марш» вніс до зали Державний прапор України.

    Патріотичні вірші читали Софія Бондаренко і Тетяна Михайленко, грав на гітарі і співав  Станіслав Качан… і змагалися між собою команди «Захисники» і «Охоронці». Команди, просуваючись від «станції» до «станції» квесту, не просто розкривали суть українського козацтва, але й демонстрували шляхетність, мужність і відвагу – бо ж, на думку справжнього козака, «шляхетного –  не підкупиш, мудрого – не обдуриш, мужнього – не злякаєш»…

    Маршрутний лист квесту був  складним і цікавим. Командам потрібно було без утрат  пройти етапи (станції): «Стежками Іванківщини», «Козацька держава», «Козацька кухня»,  «Козацькі розваги», «Народна творчість», щоб, зрештою, створити «Вінок Україні», який сплітався гуртом  із рукотворих квітів, здобутих  командами на кожному з етапів змагання.

 (голосів: 1)
| 16.10.2015 | Переглядів: 902 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: