Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


Категорія: Новини та інформація



Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика Районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

    18 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика учнів 3-11 класів. У конкурсі взяли участь  120 учнів. Переможцями і призерами стали:

І місце – Ігнатюк Тетяна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Грищенко Андрій, учень 11 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.  (вчитель Проява Ю.П.)

ІІІ місце – Суходольська Дарина, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

І місце – Вождаєнко Ольга, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Малашенко Іван, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Грищенко Л.С.)

ІІІ місце – Лещенко Сабіна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

І місце – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІІ місце – Денисенко Софія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

І місце – Денисенко Владислава, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Чехоня Сніжана, учениця 8 класу Горностайпільського НВО (вчитель Литвин Р.В.)

І місце – Борисова Анна, учениця 7 класу Жміївської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Єщенко І.М.)

ІІ місце – Силява Ангеліна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Криштальова  Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

І місце – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО (вчитель Кірмач Т.М.)

ІІ місце – Богданович Валерія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Іванченко Л.В.)

ІІІ місце – Блощенко Вікторія, учениця 6 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

І місце – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Дідківська Н.В.)

ІІ місце – Зайченко Євгеній, учень 5 класу Блідчанського НВО  (вчитель Коваленко Н.Г.)

ІІІ місце – Данилюк Діана, учениця 5 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Гришкова Т.В.)

І місце – Сучіліна Владислава, учениця 4 класу Феневицького НВО (вчитель Жолудь М.А.)

ІІ місце – Троян Максим, учень 4 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Костюкова А.М.)

ІІІ місце – Блощенко Марина, учениця 4 класу Феневицького НВО (вчитель Жолудь М.А.)

І місце – Лук’яненко Богдана, учениця 3 класу Феневицького НВО (вчитель Настенко Т.М.)

ІІ місце – Ягусевич Анастасія, учениця 3 класу Прибірського НВО (вчитель Твардовська С.В.)

ІІІ місце – Савіна Лілія, учениця 3 класу Прибірського НВО (вчитель Твардовська С.В.)

 

На обласний етап будуть направлені такі учні:

-  від 3-4 класів – Сучіліна Владислава, учениця 4 класу Феневицького НВО

-  від 5-8 класів – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

-  від 9-11 класів – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею

Тож побажаємо їм успіху і перемоги!!!





 (голосів: 0)
| 22.11.2017 | Переглядів: 481 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: