Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Категорія: Новини та інформація



Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   26 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для  учнів 5-11 класів. У конкурсі взяли участь  44 учні. Переможцями і призерами стали:

 

І місце – Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Савенок Аліна, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

ІІІ місце – Лук’яненко Аліна, учениця 11 класу Кухарського НВО (вчитель Ходаківська О.М.)

І місце – Волочай Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Волочай Мілана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Шундик Анастасія, учениця 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Грищенко Л.С.)

І місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

І місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІ місце – Шевчук Дар’я, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Денисенко Софія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

І місце – Шихненко Анна, учениця 8 класу Прибірського НВО  (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Булах Анастасія, учениця 8 класу Оранської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Драгун В.В.)

ІІ місце – Присяжна Надія, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

І місце – Криштальова  Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІ місце – Грицаєнко Іван, учень 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Тищенко Анастасія, учениця 7 класу Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.  (вчитель Артем’єва М.А.)

І місце – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Гаврилова Софія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Іванченко Л.В.)

ІІІ місце – Кондратенко Маргарита, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Дідківська Н.В.)

І місце – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

ІІ місце – Данилюк Діана, учениця 5 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Гришкова Т.В.)

ІІ місце – Піддубна Катерина, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Чалий Данііл,  учень 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

 

На обласний етап будуть направлені такі учні:

-         від 5-7 класів – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО

-         від 8-9 класів – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

-         від 10-11 класів - Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею

Бажаємо  перемоги!!!





 (голосів: 1)
| 29.11.2017 | Переглядів: 41 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: