Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2013/2014 навчальному році на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів


Категорія: Новини та інформація

 

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  12.08-29.08.2013

серпень

12.08-23.08

Учителі математики

1. Михайленко Людмила Павлівна – вчитель математики Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

2.  Вежновець Наталія Іванівна  – вчитель математики Кропивнянська загальноосвітня школа І-ІІ  (вища-вища)

Учителі початкового  навчання

1. Отрошенко Валентина Петрівна – вчитель початкового навчання Термахівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вища-вища)

2. Ничипоренко Людмила Василівна – вчитель початкового навчання Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища -вища)

Вихователі ДНЗ

Ільницька Наталія Павлівна Миколаївна  - вихователь Іванківського центру розвитку дитини «Веселка»  (ІІ-І)

Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні): 20.08 – 21.08.13. Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 22.08.13 – 08.01.14. Заключна сесія: 09.01.14

Проніна Лариса Миколаївна – вчитель музичного мистецтва Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні): 22.08 – 23.08.13. Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 24.08.13 – 09.01.14. Заключна сесія10.01.14

Захаров Олександр Дмитрович – вчитель фізичної культури Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-вища)

вересень

 

 

 

 

 

 

 

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  01.09-18.09.2013

02.09-13.09

Авторські курси І.П. Бондарук, Т.О. Ремех «Упровадження технологій інтерактивного навчання та розвитку критичного мислення у процесі вивчення суспільствознавчих дисциплін» (для вчителів історії та правознавства)

Єжель Галина Олександрівна – вчитель історії, правознавства та етики Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Проблемно-тематичні  курси   «Особливості викладання природничо-математичних дисциплін в умовах сільської школи» (для вчителів математики, інформатики)

Павленко Наталія Вікторівна – вчитель математики та інформатики Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІ-І)

Проблемно-тематичні курси «Інноваційні підходи до викладання предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» (для вчителів захисту Вітчизни  та фізкультури)

Шляхов Олександр Іванович  - вчитель фізичної культури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Для вчителів методистів: 17.09-19.09.2013, 19.11-20.11.2013, 18.02.2014

1. Беренок Тетяна Леонтіївна – вихователь Іванківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 «Іванко» комбінованого типу

2. Крикун Ліна Дмитрівна - вчитель початкових класів Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

3. Косса Валентина Володимирівна - вихователь Іванківського центру розвитку дитини «Веселка»

Організаційно-настановча сесія (очний -2 дні): 19.09 –20.09.13. Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 21.09.13 – 18.02.14. Заключна сесія19.02.14

Скобель-Нарольська Людмила Степанівна – практичний психолог Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (ІІ-І)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  21.09-08.10.2013 

23.09-04.10

Учителі обслуговуючої праці

Михайленко Ольга Олексіївна – вчитель обслуговуючої праці Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ-ІІ) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Музичні керівники ДНЗ

Олексієнко Ніна Петрівна – музичний керівник дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (вища-вища)

 

Проблемно-тематичні курси «Організація допрофільної підготовки  і профільного навчання у класах філологічного напряму» (для вчителів української мови і літератури)

Боровик Тетяна Володимирівна - вчитель української мови та літератури  Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Проблемно-тематичні курси «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях російської мови і літератури, світової  літератури» (для вчителів російської мови і літератури,  світової літератури)

1. Майорова Олена Іванівна – вчитель російської мови, світової літератури Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Оденюк  Наталія Радіонівна - вчитель російської мови, світової літератури Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

3. Волошина Лариса Миколаївна - вчитель російської мови, світової літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища) 

Проблемно-тематичні курси  «Організація допрофільного і профільного навчання у класах суспільно-гуманітарного напряму» (для вчителів історії та правознавства)

Бондаренко Юлія Михайлівна – вчитель історії Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (ІІ-І)

Проблемно-тематичні  курси «Інноваційні  підходи до викладання біології та  інтегрованого курсу «Основи здоров'я» у 5-9 класах» (для вчителів біології та  основ здоров'я)

Солончак Антоніна Петрівна – вчитель біології Прибірського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (вища – вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

жовтень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  11.10-28.10.2013

07.10-01.11

Учителі української мови  і літератури

Іваненко Олена Михайлівна – вчитель української мови та літератури Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (ІІ-ІІ)

Учителі початкового навчання (в.о., с.сп. освіта – стаж до 15 років)

Кусенок Елеонора Анатоліївна - вчитель початкового навчання Оливського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (спеціаліст – спеціаліст) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

 

Вихователі ДНЗ (в.о., с.сп.о., стаж до 15 років)

1. Лозенко Ніна Олександрівна – вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (спеціаліст – спеціаліст)

2. Антонюк Анна Вікторівна – вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (спеціаліст – спеціаліст)

3. Федоренко Лідія Михайлівна – вихователь дитячого садка Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (спеціаліст-спеціаліст)

14.10-16.10,  2 дні на вибір слухача,  07.11-08.11

Учителі технічної праці (очно-заочна форма навчання)

Валєрко Анатолій Олександрович – вчитель праці Руднє-Тальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 

листопад

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  01.11 – 18.11.2013

28.10-22.11

Дистанційна форма навчання. Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні):  28.10 – 29.10.13.  Керована самостійна робота слухача (дистанційний): 30.10.13 – 26.03.14.Заключна сесія: 27.03.14

Волочай Світлана В’ячеславівна – вчитель інформатики  Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища) 

Учителі історії

Українець Юлія Олександрівна – вчитель історії  та правознавства Варівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  (спеціаліст – ІІ) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

04.11-15.11

Учителі початкового навчання (с.сп. освіта – стаж більше 15 років )

Старовойт Марія Петрівна - вчитель початкового навчання Термахівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (спеціаліст – спеціаліст)

Проблемно-тематичні  курси   «Реалізація інтегрованого підходу до викладання природничих дисциплін в умовах сільської школи» (для вчителів хімії та   біології)

Нечипорук Тетяна Валентинівна – вчитель біології та хімії Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  20.11 – 07.12.2013

Дистанційна форма навчання. Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні):  20.11 – 21.11.13.  Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 22.11.13 – 15.04.14. Заключна сесія: 16.04.14

1. Грамостика Лідія Григорівна – вчитель української мови та літератури Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

2. Василенко Валентина Миколаївна – вчитель світової літератури та російської мови Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

25.11-06.12

Учителі української мови і літератури

1. Коваленко Надія Григорівна – вчитель української мови та літератури Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Степаненко Надія Миколаївна – вчитель української мови та літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

3. Медуниця Людмила Миколаївна – вчитель української мови та літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (І-І)

Проблемно-тематичні курси «Упровадження інноваційних технологій навчання у практику роботи початкової школи» (для вчителів початкового навчання, вихователів ГПД)

1. Петренко Катерина Валеріївна – вихователь ГПД Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ-І)

2. Яременко Тамара Миколаївна - вчитель  початкового навчання Жміїівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІ-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Авторські курси Л.П. Ткаченко, В.М. Гудими «Формування  ІКТ-компетентності вчителів початкових класів» (для вчителів початкового навчання)

Мертель Наталія Іванівна – вчитель початкового навчання Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища)

грудень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  10.12-27.12.2013

09.12-20.12

Учителі англійської мови

Годун Олена Леонідівна – вчитель англійської мови Кухарівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  (І-І)

 

Педагоги-організатори

1. Безношенко Ліліана Олександрівна – педагог-організатор Сукачівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Матюх Валентина Василівна - педагог-організатор Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-І)

Шкільні бібліотекарі

Савченко Ніна Василівна – бібліотекар Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ-ІІ)

 

Авторські курси А.М. Лікарчук,  І.І. Сотніченко «Використання засобів інформаційних технологій у процесі вивчення природничих дисциплін» (для вчителів хімії, біології)

1. Шендерівська Людмила Іванівна – вчитель біології та хімії Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

2. Шевцов Микола Іванович -  вчитель хімії Розважівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  (вища-вища)

Проблемно-тематичні курси «Формування здоров’язберігаючої та  технологічної компетентностей молодших школярів в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» (для вчителів початкових класів)

1. Шмагайло Світлана Володимирівна - вчитель початкового навчання Оранської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Майстренко Людмила Юріївна - вчитель початкового навчання Олізарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-вища)

3. Дударенко Ірина Іванівна - вчитель початкового навчання Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

 

Організаційно-настановча сесія (очний -2 дні): 24.12 – 25.12.13. Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 26.12.13 – 23.04.14. Заключна сесія 24.04.14

Гаращенко Олександра Миколаївна – вчитель початкового навчання Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

січень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  10.01-27.01.2014

13.01-24.01

Авторські курси А.О. Седеревічене, І.М. Дишлевої  «Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів» (для вчителів початкового навчання)

1. Лещенко Тамара Олександрівна - вчитель початкового навчання Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (спеціаліст – спеціаліст) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Настенко Тетяна Миколаївна – вчитель початкового навчання Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

3. Давидюк Олена Василівна - вчитель початкового навчання Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

Проблемно-тематичні курси «Упровадження інноваційних технологій навчання і виховання  у практику роботи дошкільних навчальних закладів» (для вихователів ДНЗ)

1. Селезньова Світлана Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І- вища)

2. Сірош Оксана Олексіївна  - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (ІІ-І)

3. Якименко Олена Василівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І- вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

4. Дяченко Марія Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Учителі музичного мистецтва

Настенко Анатолій Іванович – вчитель музичного мистецтва Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

Учителі фізичної культури

1. Романенко Людмила Петрівна  - вчитель фізичної культури Сукачівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Лисенко Роман Володимирович - вчитель фізичної культури Русаківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (ІІ-І)

лютий

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  30.01-16.02.2014

03.02-14.02

Проблемно-тематичні курси «Сучасні підходи до викладання біології, екології, природознавства» (для вчителів біології, екології, природознавства)

Моцак Валентина Петроівна – вчитель біології, екології та природознавства Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  19.02-08.03.2014

24.02-07.03

 

Директори загальноосвітніх навчальних закладів

1. Якименко Тамара Миколаївна – директор (вчитель української мови та літератури) Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Лозова Наталія Василівна – директор (вчитель української мови та літератури) Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища – вища)

3. Комаренко Ніна Андріївна – директор Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (вища – вища)

4. Черненко Валентина Іванівна - директор Прибірського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (вища – вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Вихователі ГПД

1. Касьянова Ніна Йосипівна – вихователь ГПД Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

2. Петренко Юлія Олександрівна – вихователь ГПД Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (спеціаліст – друга)

Проблемно-тематичні курси «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчих дисциплін» (для вчителів історії та правознавства)

Іваненко Ірина Григорівна – вчитель історії та правознавства  Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

березень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  11.03-28.03.2014

17.03 -28.03

Заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів з НВР

1. Губиш Тетяна Василівна – заступник директора з НВР Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

2. Кросовська Світлана Василівна – заступник директора з НВР Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

3. Олексієнко  Ольга Василівна – заступник директора з НВР Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

4. Перинко Наталія Михайлівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (ІІ-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Проблемно-тематичні  курси   «Упровадження  інформаційних технологій у процесі вивчення фізики та астрономії» (для вчителів фізики)

Козленко Світлана Адольфівна - вчитель фізики Жміїівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Учителі світової літератури

Седюко Тетяна Андріївна – вчитель світової літератури Олізарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (спеціаліст-спеціаліст)

17.03-19.03, 2 дні на вибір слухача, 10.04-11.04

Учителі світової літератури (очно-заочна форма навчання)

Васильєва Людмила Анатоліївна - вчитель світової літератури та російської мови Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  31.03-17.04.2014

31.03-11.04

Учителі історії

1. Шпак Надія Миколаївна – вчитель історії та правознавства Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІ-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Строкаль Руслан Сергійович – вчитель історії Кропивнянська загальноосвітня школа І-ІІ (І-І)

Учителі хімії

Шапоренко Наталія Миколаївна – вчитель хімії  Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

Авторські  курси Н.І. Клокар  «Управління закладом освіти як відкритою соціально-педагогічною системою» (для директорів шкіл, заступників директорів шкіл з НВР, НМР)

Федірко Надія Василівна – директор Іванківського районного ліцею (вища-вища)

квітень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  21.04-08.05.2014

14.04-16.04,  2 дні на вибір слухача, 07.05-08.05

Учителі початкового навчання  (очно-заочна форма навчання)

Ничипорук Марина Віталіївна – вчитель початкового навчання Сукачівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

22.04-30.04

Вихователі ДНЗ (в.о.,  с. сп. освіта – стаж роботи після 15 років )

1. Глущенко Ірина Василівна – вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (спеціаліст – спеціаліст) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Котікова Лілія Леонідівна - вихователь дошкільного навчального закладу №5 «Іванко» (спеціаліст – спеціаліст)

Проблемно-тематичні  курси   «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення математики» (для вчителів математики)

1. Шупта Галина Кузьмівна – вчитель математики Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

2. Шворак Ганна Василівна – вчитель математики Олізарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

3. Дрогуль Тетяна Петрівна – вчитель математики Жміїівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

травень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  11.05-28.05.2014

12.05-23.05

Учителі історії

Волошин Віктор Валентинович – вчитель історії Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Учителі фізики та астрономії

1. Миронюк Віра Михайлівна – вчитель фізики Кухарівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

2. Бондаренко Тетяна Миколаївна – вчитель фізики Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

Проблемно-тематичні курси  «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності заступника директора загальноосвітнього навчального закладу» (заступників директорів шкіл з НВР, НМР)

Цудінович Наталія Іванівна – заступник директора з НВР Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

Авторські курси Н.М. Бендерець, О.П. Губаш "Використання засобів інформаційно-комунікаційних  технологій на заняттях англійської мови" (для вчителів англійської мови)

Наумчак Вікторія Вікторівна – вчитель англійської мови Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (ІІ-І)

Авторські курси О.М. Лакізи «Упровадження інноваційних технологій навчання у процесі викладання фізичної культури» (для вчителів фізкультури)

1. Скабицький Віталій Петрович – вчитель фізичної культури Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»( І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Коваль Микола Анатолійович – вчитель фізичної культури Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»(І – вища)

 

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  31.05-17.06.2014

02.06-13.06

Проблемно-тематичні курси «Реалізація соціокультурного компонента у процесі вивчення англійської мови» (для вчителів англійської  мови)

1. Куриленко Галина Володимирівна – вчитель англійської мови Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Гук Катерина Анатоліївна - вчитель англійської мови Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

Учителі початкового навчання

1. Лукяненко Ніла Миколаївна – вчитель початкового навчання Кухарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І –І)

2. Крецу Світлана Іванівна – вчитель початкового навчання Кухарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І –І)

3. Лапенко Микола Миколайович – вчитель початкового навчання Кухарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І –І)

4. Пилипчук Галина Василівна – вчитель початкового навчання Кухарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І –І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Вихователі ДНЗ

1. Беренок Галина Миколаївна  - вихователь Іванківського центру розвитку дитини «Веселка»  (вища-вища)

2. Пархоменко Діна Олександрівна Миколаївна  - вихователь Іванківського центру розвитку дитини «Веселка»  (І-вища)

Авторські курси С.В.Ковальової, Н.В. Новикової «Впровадження інноваційних художньо-педагогічних технологій у процесі вивчення дисциплін художньо-естетичного циклу» (для вчителів музичного мистецтва, художньої культури)

Колісніченко Василь Миколайович – вчитель музичного мистецтва Розважівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

 

Авторські курси Т.О. Пушкарьової, Л.П. Ткаченко «Організація та зміст навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Росток» (для вчителів початкового навчання)

Пашинська Тамара Іванівна – вчитель початкового навчання Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища)

План-графік у форматі doc [151 Kb]



 | 10.06.2013 | Переглядів: 1659 | Коментарів: 0 | детальніше

Шановні колеги!


Категорія: Новини та інформація

Методичний кабінет відділу освіти щиро вітає вас зі святом Останнього дзвоника!



 | 24.05.2013 | Переглядів: 1352 | Коментарів: 0 | детальніше

До уваги педагогічних працівників!


Категорія: Новини та інформація

     19-20 вересня цього року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбудеться фінальний етап V Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

     Номінації Фестивалю:

1. Інновації у сфері дошкільної освіти.

2. Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах.

3. Інновацій в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами.

4. Інновації у неперервному підвищенні професійної майстерності педагогічного працівника.

     До участі у  фінальному етапі Фестивалю  будуть запрошені переможці заочного етапу.

     Для участі у заочному етапі Фестивалю необхідно до 10 червня 2013 року надіслати заявку та опис авторської інновації за темою однієї з номінацій в електронному варіанті ( pedfestival@ukr.net) та за поштовою адресою Фестивалю:  Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, вул. Бидгощська, 38/1 м. Черкаси, 18003.

     Вимоги до опису авторської інновації: обсяг - до 10 сторінок формату А-4, кегль 14, інтервал 1,5 та додатки до опису, що ілюструють зміст інновації.

     Контактні телефони: (0472) 64-95-22 або моб. 097-819-41-78 – Назаренко Галина Анатоліївна (проректор з наукової роботи).

Бланк заявки:

1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника

 

2. Місце роботи, посада

 

3. Науковий ступінь

 

4. Вчене звання

 

5. Назва (тема) інновації

 

6. Вид педагогічної інновації (метод, прийом, форма, методика, модель тощо)

 

7. Інновація стосується дошкільної освіти, діяльності загальноосвітньої школи, позашкільної освіти, післядипломної освіти, управлінської діяльності (необхідне підкреслити)

 

8. Особиста електронна адреса учасника

 

9. П.І.Б. керівника закладу (повністю), поштова та електронна адреса, за якою необхідно направити запрошення для участі у фестивалі

 



 | 23.05.2013 | Переглядів: 1364 | Коментарів: 0 | детальніше

До уваги керівників закладів освіти!


Категорія: Новини та інформація

Від   20.05.13      №  1/9-349

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим,
департаменти (управління) освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Загальноосвітні навчальні заклади

 

Про навчальні плани
загальноосвітніх навчальних закладів

та структуру 2013/2014 навчального року

 

Надсилаємо для використання в роботі рекомендації щодо навчальних планів та структури 2013/2014 навчального року (додаються).

 

Додаток на 7 арк.

 

Заступник Міністра                                                                       Б. М. Жебровський

 

Завантажити лист та додатки до нього у форматі doc [91.5 Kb] 



 | 23.05.2013 | Переглядів: 1297 | Коментарів: 0 | детальніше

Творчі звіти вчителів української мови та літератури


Категорія: Новини та інформація

Творчі звіти вчителів української мови та літератури Творчі звіти вчителів української мови та літератури Творчі звіти вчителів української мови та літератури

     26 березня 2013 року на базі Іванківського районного ліцею  відбулися творчі звіти вчителів української мови та літератури. Присутні – 20 чоловік.

Звітувалися 7 вчителів, які атестуються на присвоєння  чи підтвердження вищої категорії чи звання. Своєю педагогічною майстерністю ділилися:

     -         Процик Людмила Григорівна – вчитель Іванківського районного ліцею, вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист, Заслужений вчитель, яка підтверджувала категорію та звання;

     -         Грищенко Людмила Сергіївна – вчитель Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель, яка підтверджувала категорію та звання;

     -         Фещенко Валентина Миколаївна – вчитель Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, перша кваліфікаційна категорія,  яка атестується на вищу категорію;

     -         Юрченко Віталія Леонідівна – вчитель Горностайпільського НВО, перша кваліфікаційна категорія,  яка атестується на вищу категорію;

     -         Салій Тетяна Григорівна – вчитель Феневицького НВО, вища кваліфікаційна категорія,  яка підтверджує  категорію та атестується на встановлення звання «старший вчитель»;

     -         Місюра Світлана Яківна – вчитель Варівської ЗОШ І-ІІ ст., перша кваліфікаційна категорія,  яка атестується на вищу категорію;

     -         Денисенко Тетяна Миколаївна – вчитель Термахівської ЗОШ І-ІІ ст., перша кваліфікаційна категорія,  яка атестується на вищу категорію.



 | 02.04.2013 | Переглядів: 1356 | Коментарів: 0 | детальніше

Вчитель року-2013


Категорія: Новини та інформація

      У цьогорічному конкурсі «Вчитель року-2013» взяли участь 11 педагогічних працівників із 8 закладів освіти району. Конкурс відбувався з 5 номінацій:

 

 Вчитель року-2013

ЛОЗЕНКО ЮЛІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА

Переможець районного та обласного туру конкурсу «Вчитель року – 2013» у номінації «Російська мова»

Юлія В’ячеславівна буде представляти Київську область на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у м. Мелітополь (Запорізька область)

 Вчитель року-2013

БРАСЛАВСЬКА ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА

Переможець районного туру, лауреат  обласного туру конкурсу «Вчитель року – 2013» у номінації «Французька  мова»

 

 Вчитель року-2013

РОЙТ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Переможець районного туру, учасник  обласного туру конкурсу «Вчитель року – 2013» у номінації «Інформатика»

 

 Вчитель року-2013

ЗАРІЦЬКАВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА

Переможець районного туру, учасник  обласного туру конкурсу «Вчитель року – 2013» у номінації «Фізика»

 

 Вчитель року-2013

КОЛІСНІЧЕНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

Переможець районного туру, учасник  обласного туру конкурсу «Вчитель року – 2013» у номінації «Музичне мистецтво»

 



 | 13.03.2013 | Переглядів: 973 | Коментарів: 0 | детальніше