Меню

Архів

Грудень 2018 (4)
Листопад 2018 (33)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (2)
Серпень 2018 (15)
Червень 2018 (8)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи


Категорія: Новини та інформація

Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи

     17 грудня на базі Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи. Михайленко Ірина Григорівна презентувала досвід роботи освітнього закладу з проблеми організації профільної освіти та допрофільного навчання. 

     У рамках проведення заходу відбулася виробнича нарада. Одним із питань обговорення був проект Концепції розвитку освіти до 2025 року. 



 | 18.12.2014 | Переглядів: 438 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України


Категорія: Новини та інформація

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України

     17 грудня 2014 року на базі Іванківського районного ліцею пройшов районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України. У відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства були представлені три роботи.  Учениці ліцею Леончук Юлія, Гетьман Анастасія (керівник Марущак О.В.) та учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Берегова Наталія (керівник Васильєва Л.А.) захищалися у секції «Світова література». Переможцем стала робота «Твори Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі» та М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» крізь призму «діалогу культур» Берегової Наталії.

     У відділенні мовознавства були представлені роботи в декількох секціях:

-         «Українська мова» - Єщенко Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Процик Л.Г.);

-         «Німецька мова» - Качан Анна, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Федірко Н.В.);

-         «Іспанська мова» - Прищепа Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Пархоменко С.О.);

-         «Англійська мова» - Синиця Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.); Федоренко Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.);  Марченко Антон, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Гавриленко В.І.).

     За рішенням журі переможцями стали Єщенко Катерина, Качан Анна, Прищепа Катерина, Марченко Антон.



 | 18.12.2014 | Переглядів: 467 | Коментарів: 0 | детальніше

День відкритих дверей


Категорія: Новини та інформація

      13 грудня 2014 року державний вищий навчальний заклад «Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі» проводить День відкритих дверей. Університет здійснює підготовку бакалаврів за напрямами: «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки», «Правознавство», «Міжнародне право», підготовку спеціалістів і магістрів за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Міжнародне право», «Правознавство», «Системи і методи прийняття рішень», «Інформаційні управляючі системи та технології».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

проведення «Дня відкритих дверей» 13 грудня 2014 року в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі

  

Місце проведення - Конференц-зала університету

Початок - 10.00

Зміст

Виступаючий

 

1

Трансляція промо-ролика Університету

 

2

Вступне слово. Представлення учасників. Загальна характеристика Університету

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук, доцент Благовісний С.Г.

3

Про навчально-науковий фінансово-економічний інститут

 

Керівник навчально-наукового фінансово-економічного інституту, доктор економічних наук, професор Якушик І.Д.

4

Про юридичний факультет

Декан факультету юридичного факультету, кандидат юридичних наук Нікончук А.М.

5

Про факультет міжнародної економіки та менеджменту

Декан факультету міжнародної економіки та менеджменту, доктор   педагогічних наук Чобітько М.Г.

6

Порядок та особливості вступу до Університету.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Коценко М.С.

7

Питання-відповіді

 



 | 10.12.2014 | Переглядів: 458 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар психологічної служби


Категорія: Новини та інформація

Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби

Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби

     11 листопада 2014 року на базі Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний семінар-практикум для працівників психологічної служби. Гостей приймали практичний психолог Скобель-Нарольська Людмила Степанівна та соціальний педагог Нечитайло Ганна Анатоліївна, які запропонували учасникам семінару один із напрямків діяльності працівників психологічної служби – роботу з педагогами, а саме - заняття з елементами тренінгу «Учитель вчиться все життя», метою якого є формування у педагогів соціально-психологічних знань і навиків, що допоможуть їм ефективно організовувати навчально-виховний процес. Під час семінару практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу активізувати свої знання із проблеми формування позитивних взаємин між вчителем та учнями, розглянули та проаналізували елементи педагогічної майстерності учителя як організатора учнівського колективу, визначили головні риси сучасного педагога та вплив слів і вчинків учителів на емоційний та психологічний стан учнів.



 | 10.12.2014 | Переглядів: 550 | Коментарів: 0 | детальніше

Наказ №192 "Про результати проведення районного етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика у 2014-2015 н.р."


Категорія: Нормативна база

№ 192

05 грудня 2014 р.

 

          На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1/9-506 «Про проведення ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказом департаменту освіти і науки Київської ОДА від 17 жовтня 2014 року № 287 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014/2015 навчальному році» з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу, 29 листопада 2014 року за завданнями КОІПОПК на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2  пройшов конкурс знавців української мови, в якому взяли участь 88 учнів  5-11 кл., з яких призерами стали 26 учнів, та 22 учні  3-4 кл., з яких призерами стали  7 учнів.

 

          10 учнів  третіх класів із 7 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО, Сукачівського НВО,  Кухарівської  ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.).

      І місце зайняла Богданович Валерія,  учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІ місце – Костюкова Поліна, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Блощенко Вікторія, учениця  Феневицького НВО. 

 

          12 учнів четвертих класів із 11 навчальних закладів ( Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Горностайпільського НВО, Феневицького НВО, Блідчанського НВО, Русаківського НВО, Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.,  Макарівської ЗОШ І-ІІ ст., Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст. ).

      І місце зайняла  Смірнова Євгенія, учениця Блідчанського НВО.

     ІІ місце – Криштальова Крістіна, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Кирилюк Ілля, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІІ місце – Шевченко Вікторія, учениця  Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

          19 учнів п’ятих класів із 10 навчальних закладів (Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Прибірського НВО, Обуховицького НВО,  Сукачівського НВО,  Русаківського НВО, Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Термахівської ЗОШ  І-ІІ ст., Оранської ЗОШ І-ІІ ст., Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.).

     І місце – Лебеденко Софія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     І місце -  Дурицький Сергій, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Булавенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Сингаєвська Софія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІІ місце – Шихненко Анна, учениця Прибірського НВО.

 

          13 учнів шостих класів із 8 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО, Горностайпільського НВО, Блідчанського НВО, Оливського НВО, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.).

         І місце – Венгльовська Лілія, учениця Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

         І місце – Качан Станіслав, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

         ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця Феневицького НВО.

         ІІ місце – Шевчук Дар’я, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

         ІІ місце – Лобан Євгенія, учениця учениця Феневицького НВО.

 

          13 учнів сьомих класів із 9 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Горностайпільського НВО, Сукачівського НВО, Феневицького НВО,  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.).

         ІІ місце – Шундик Анастасія,  учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

         ІІІ місце – Трубарова Дар’я, учениця Горностайпільського НВО.

      

          13 учнів восьмих класів із 10 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Феневицького НВО,  Горностайпільського НВО, Русаківського НВО, Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Оранської ЗОШ І-ІІ ст. ).    

      І місце – Яковенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

      І місце – Ігнатюк Тетяна, учениця Іванківського районного ліцею.

      ІІ місце – Ненадкевич Катерина, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

      ІІІ місце – Машина Сніжана, учениця Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.

    

          11 учнів 9 класів із 6 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Прибірського НВО,   Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.).

       І  місце – Чеберяко Аліна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

       ІІ місце – Руденко Ольга, учениця Іванківського районного ліцею.

       ІІІ місце – Швець Анна, учениця Іванківського районного ліцею.

 

          10 учнів 10 класів із 8 навчальних закладів  (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Горностайпільського НВО,  Сукачівського НВО,  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст. ).

     І місце – Кравчук Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

    ІІ місце – Масюк Вікторія, учениця Іванківського районного ліцею.

    ІІ місце – Палієнко Марія, учениця Іванківського районного ліцею.

   ІІІ місце – Лісовська Інна, учениця Іванківського районного ліцею.

   

          9 учнів 11 класів із 5 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Прибірського НВО).

      І місце – Пархоменко Діана, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Собко Аліна, учениця Іванківського районного ліцею.

    ІІІ місце – Берегова Наталія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 

          У конкурсі участі не взяли учні  Запрудського НВО, Варівської ЗОШ І-ІІ ст., Кропивнянської ЗОШ І-ІІ ст.,  Страхоліської ЗОШ І-ІІ ст., Олізарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст.

   

          За рішенням журі на ІІІ  етап конкурсу направлені учні, які показали найкращі результати:

Богданович Валерія,  учениця 3 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Лещенко В.В.;

Яковенко Анастасія,  учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Боровик Т.В.;

Пархоменко Діана, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Дідківська Н.В.

 

НАКАЗУЮ :

1. Відзначити роботу по підготовці  учнів до конкурсу знавців з української мови ім. П.Яцика вчителів Боровик Т.В., Лещенко В.В. (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Дідківської Н.В. (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), учні яких представлятимуть район в обласному етапі конкурсу.

2. Учнів, які зайняли призові місця, відзначити грамотами РВО.

3. Відповідальність за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК Василенко Н.В. 

Начальник відділу освіти                        В.В.Дегтяр

Закантажити наказ [49 Kb]



 | 10.12.2014 | Переглядів: 989 | Коментарів: 0 | детальніше

До уваги директорів, керівників шкільних наукових відділень МАН!


Категорія: Новини та інформація

Відбірково-тренувальні збори 

     З метою організації науково-дослідницької діяльності школярів та учнівської молоді, надання консультативної, практичної допомоги в написанні та оформленні робіт, якісної підготовки до участі в І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, у 2014/2015 навчальному році на базі Фастівського ліцею-інтернату, Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» м.Б.Церква, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди проводяться відбірково-тренувальні збори. Графік проведення зборів додається.

ГРАФІК

проведення відбірково-тренувальних зборів учнів-членів Київського обласного комунального

позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»

     1.     База проведення: Фастівський ліцей-інтернат

Термін проведення

Відділення

5-7 грудня 2014 року 

фізики та астрономії; технічних наук

7-9 грудня 2014 року 

хімії та біології 

9-11 грудня 2014 року

хімії та біології

11-13 грудня 2014 року

математики

13-15 грудня 2014 року

екології та аграрних наук

15-17 грудня 2014 року

комп’ютерних наук

17-19 грудня 2014 року

економіки

 

     2. База проведення: Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Термін проведення

Відділення

5 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

11 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

18 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

22 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

12 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

15 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

16 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

19 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

 

     3. База проведення: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

Термін проведення

Відділення

5 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

9 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

12 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

16 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

12 січня

історії, філософії та суспільствознавства

15 січня

історії, філософії та суспільствознавства

16 січня

історії, філософії та суспільствознавства

19 січня

історії, філософії та суспільствознавства




 | 10.12.2014 | Переглядів: 465 | Коментарів: 0 | детальніше