Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики


Категорія: Олімпіади

    02 грудня 2017 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходив районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

    В ІІ етапі олімпіади з математики взяли участь 63 учні.

    Кращі результати показали учні  Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Макарівського НВО, Феневицького НВО.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 6 класу:

-                     ІІ м. – Морбицер Неля, учениця Макарівського НВО;

-                     ІІІ м. – Сидоренко Аліна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІІ м. – Тимошенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 7 класу:

-                     ІІІ м. – Грицаєнко Іван, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 8 класу:

-                     ІІ м. – Якименко Іван, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

-                     ІІ м. – Котусенко Артем, учень Іванківського районного ліцею.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 9 класу:

-                     ІІ м. – Качан Станіслав, учень Іванківського районного ліцею;

-                     ІІІ м. – Бусленко Андрій, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 10 класу:

-                     ІІІ м. – Костюченко Олександр, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Вітаємо призерів олімпіади учнів 11 класу:

-                     ІІІ м. – Федоренко Михайло, учень Феневицького НВО.

 

Бажаємо успіхів та перемоги на обласному етапі олімпіади!



 | 04.12.2017 | Переглядів: 5 | Коментарів: 0 | детальніше

Урок-реквієм


Категорія: Новини та інформація

Урок-реквієм Урок-реквієм Урок-реквієм Урок-реквієм

Тема.  Поезіє, буджу твій голос.

Без нього світ мені – не світ.

В. Яцюк

 

Вчитель: Слободян Л.М.

23. 11. 2017 р.

  

   Урок-реквієм присвячений світлій пам’яті Володимира Макаровича Яцюка – вчителя української мови і літератури Феневицької середньої школи 1972-1974 н. р., класного керівника випускників 1974 року, шевченколюба, шевченкознавця, збирача україніки, знавця виставкової справи, автора збірки «Відлуння: вірші минулих літ», провідного наукового співробітника Національного музею Тараса Шевченка.

   Спогадами про Володимира Макаровича поділилися: сестра Валентина Макарівна – редактор медичної газети, дружина Світлана Дмитрівна – вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Ірпеня, Ігор Дмитрович Ліховий – екс-міністр культури і туризму, надзвичайний уповноважений посол України, Василь Васильович Портяк – письменник, журналіст, драматург, Наталія Михайлівна Клименко – директор музею історичного центру м. Києва, Надія Григорівна Наумова – співробітник музею історичного центру м. Києва, Завада Вадим Миколайович – викладач університету фіскальної служби «Україна».

   Урок-реквієм відбувся в рамках районного семінару вчителів української мови та літератури. На ньому були присутні методист відділу освіти Василенко Н. В., вчителі української мови і літератури ЗНЗ.

   Учасниками позакласного заходу були учні 9 – 11 класів. Вони майстерно декламували поезії Володимира Макаровича Яцюка, виконували пісні, були ведучими.



 | 30.11.2017 | Переглядів: 29 | Коментарів: 0 | детальніше

Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Категорія: Новини та інформація

Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   26 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для  учнів 5-11 класів. У конкурсі взяли участь  44 учні. Переможцями і призерами стали:

 

І місце – Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Савенок Аліна, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

ІІІ місце – Лук’яненко Аліна, учениця 11 класу Кухарського НВО (вчитель Ходаківська О.М.)

І місце – Волочай Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Волочай Мілана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Шундик Анастасія, учениця 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Грищенко Л.С.)

І місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

І місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІ місце – Шевчук Дар’я, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Денисенко Софія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

І місце – Шихненко Анна, учениця 8 класу Прибірського НВО  (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Булах Анастасія, учениця 8 класу Оранської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Драгун В.В.)

ІІ місце – Присяжна Надія, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

І місце – Криштальова  Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІ місце – Грицаєнко Іван, учень 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Тищенко Анастасія, учениця 7 класу Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.  (вчитель Артем’єва М.А.)

І місце – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО (вчитель Василенко Н.В.)

ІІ місце – Гаврилова Софія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Іванченко Л.В.)

ІІІ місце – Кондратенко Маргарита, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Дідківська Н.В.)

І місце – Тимошенко Анастасія, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

ІІ місце – Данилюк Діана, учениця 5 класу Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Гришкова Т.В.)

ІІ місце – Піддубна Катерина, учениця 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Чалий Данііл,  учень 5 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Губиш Г.В.)

 

На обласний етап будуть направлені такі учні:

-         від 5-7 класів – Рогальчук Олександра, учениця 6 класу Прибірського НВО

-         від 8-9 класів – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

-         від 10-11 класів - Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею

Бажаємо  перемоги!!!



 | 29.11.2017 | Переглядів: 24 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії


Категорія: Олімпіади

    26 листопада 2017 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходив районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

    В ІІ етапі олімпіади з хімії взяли участь 45 учнів.

    Кращі результати показали учні  Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Жміївської ЗОШ І-ІІ ст., Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст., Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 7 класу:

-                     І м. – Слива Денис, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

-                     ІІ м. – Борисова Анна, учениця  Жміївської ЗОШ І-ІІ ст;

-                     ІІІ м. – Силява Ангеліна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 8 класу:

-                     І м. – Шуба Тетяна, учениця  Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст..;

-                     ІІ м. – Булавенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ;

-                     ІІІ м. – Денисенко Владислава, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 9 класу:

-                     І м. – Омельченко Богдан, учень  Іванківського районного ліцею;

-                     ІІ м. – Гринцевич Денис, учень  Іванківського районного ліцею;

-                     ІІІ м. – Поліщук Катерина, учениця Іванківського районного ліцею.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 10 класу:

-                     І м. – Сидоренко Дар’я, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІ м. – Малашенко Іван, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІІ м. – Мельник Мирослава, учениця Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст.

-         Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 11 класу:

-                     І м. – Шеренок Карина, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІ м. – Ковалевський Микола, учень Іванківського районного ліцею;

-                     ІІІ м. – Дмитренко Вадим, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 

Бажаємо успіхів та перемоги на обласному етапі олімпіади!



 | 28.11.2017 | Переглядів: 5 | Коментарів: 0 | детальніше

Засідання творчої групи


Категорія: Новини та інформація

Засідання творчої групи Засідання творчої групи

Центр розвитку дитини «Веселка»

Засідання творчої групи

   23 листопада на базі Іванківського центру розвитку дитини «Веселка» відбулось засідання творчої групи фізінструкторів району, на якому були присутні педагоги дитячих садків Іванкова та НВО.

   Темою заходу була методика фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку М.М. Єфименка.  Учасники теоретичного семінару знайомились з програмою фізичного виховання «Казкова фізкультура», новими книгами автора даної програми, публікаціями  та  статтями по даній темі. Переглянули відео заняття з фізичного виховання, яке проводив М.М. Єфименко та відео  горизонтального пластичного балету у виконанні дітей старшого дошкільного віку. Також педагоги поділились досвідом використання деяких форм роботи з даної методики, сценаріями занять, кумедними фізкультуринками.  Зустріч пройшла цікаво і насичено.

 

   Керівник творчої групи фізінструкторів   Денисенко А.О.



 | 28.11.2017 | Переглядів: 21 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


Категорія: Олімпіади

    25 листопада 2017 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходив районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

    В ІІ етапі олімпіади з історії взяли участь 49 учнів.

    Кращі результати показали учні Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горностайпільського НВО.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 8 класу:

-                     І м. – Денисенко Владислава, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІ м. – Волошин Дмитро, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ;

-                     ІІІ м. – Булавенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 9 класу:

-                     І м. – Поплавський Станіслав, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

-                     ІІ м. – Молот Надія, учениця Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-                     ІІІ м. – Хоменко Влад, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 10 класу:

-                     І м. – Ляшевич Віталій, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

-                     ІІ м. – Малашенко Іван, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІІ м. – Белець Світлана, учениця Горностайпільського НВО.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади учнів 11 класу:

-                     І м. – Яковенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-                     ІІ м. – Шелест Богдана, учениця Іванківського районного ліцею;

-                     ІІІ м. – Савенок Аліна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

 

Бажаємо успіхів та перемоги на обласному етапі олімпіади!



 | 27.11.2017 | Переглядів: 11 | Коментарів: 0 | детальніше