Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи


Категорія: Новини та інформація

Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи

     17 грудня на базі Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи. Михайленко Ірина Григорівна презентувала досвід роботи освітнього закладу з проблеми організації профільної освіти та допрофільного навчання. 

     У рамках проведення заходу відбулася виробнича нарада. Одним із питань обговорення був проект Концепції розвитку освіти до 2025 року. 



 | 18.12.2014 | Переглядів: 430 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України


Категорія: Новини та інформація

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України

     17 грудня 2014 року на базі Іванківського районного ліцею пройшов районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України. У відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства були представлені три роботи.  Учениці ліцею Леончук Юлія, Гетьман Анастасія (керівник Марущак О.В.) та учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Берегова Наталія (керівник Васильєва Л.А.) захищалися у секції «Світова література». Переможцем стала робота «Твори Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі» та М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» крізь призму «діалогу культур» Берегової Наталії.

     У відділенні мовознавства були представлені роботи в декількох секціях:

-         «Українська мова» - Єщенко Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Процик Л.Г.);

-         «Німецька мова» - Качан Анна, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Федірко Н.В.);

-         «Іспанська мова» - Прищепа Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Пархоменко С.О.);

-         «Англійська мова» - Синиця Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.); Федоренко Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.);  Марченко Антон, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Гавриленко В.І.).

     За рішенням журі переможцями стали Єщенко Катерина, Качан Анна, Прищепа Катерина, Марченко Антон.



 | 18.12.2014 | Переглядів: 456 | Коментарів: 0 | детальніше

День відкритих дверей


Категорія: Новини та інформація

      13 грудня 2014 року державний вищий навчальний заклад «Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі» проводить День відкритих дверей. Університет здійснює підготовку бакалаврів за напрямами: «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки», «Правознавство», «Міжнародне право», підготовку спеціалістів і магістрів за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Міжнародне право», «Правознавство», «Системи і методи прийняття рішень», «Інформаційні управляючі системи та технології».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

проведення «Дня відкритих дверей» 13 грудня 2014 року в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі

  

Місце проведення - Конференц-зала університету

Початок - 10.00

Зміст

Виступаючий

 

1

Трансляція промо-ролика Університету

 

2

Вступне слово. Представлення учасників. Загальна характеристика Університету

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук, доцент Благовісний С.Г.

3

Про навчально-науковий фінансово-економічний інститут

 

Керівник навчально-наукового фінансово-економічного інституту, доктор економічних наук, професор Якушик І.Д.

4

Про юридичний факультет

Декан факультету юридичного факультету, кандидат юридичних наук Нікончук А.М.

5

Про факультет міжнародної економіки та менеджменту

Декан факультету міжнародної економіки та менеджменту, доктор   педагогічних наук Чобітько М.Г.

6

Порядок та особливості вступу до Університету.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Коценко М.С.

7

Питання-відповіді

 



 | 10.12.2014 | Переглядів: 448 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар психологічної служби


Категорія: Новини та інформація

Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби

Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби Семінар психологічної служби

     11 листопада 2014 року на базі Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний семінар-практикум для працівників психологічної служби. Гостей приймали практичний психолог Скобель-Нарольська Людмила Степанівна та соціальний педагог Нечитайло Ганна Анатоліївна, які запропонували учасникам семінару один із напрямків діяльності працівників психологічної служби – роботу з педагогами, а саме - заняття з елементами тренінгу «Учитель вчиться все життя», метою якого є формування у педагогів соціально-психологічних знань і навиків, що допоможуть їм ефективно організовувати навчально-виховний процес. Під час семінару практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу активізувати свої знання із проблеми формування позитивних взаємин між вчителем та учнями, розглянули та проаналізували елементи педагогічної майстерності учителя як організатора учнівського колективу, визначили головні риси сучасного педагога та вплив слів і вчинків учителів на емоційний та психологічний стан учнів.



 | 10.12.2014 | Переглядів: 538 | Коментарів: 0 | детальніше

До уваги директорів, керівників шкільних наукових відділень МАН!


Категорія: Новини та інформація

Відбірково-тренувальні збори 

     З метою організації науково-дослідницької діяльності школярів та учнівської молоді, надання консультативної, практичної допомоги в написанні та оформленні робіт, якісної підготовки до участі в І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, у 2014/2015 навчальному році на базі Фастівського ліцею-інтернату, Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» м.Б.Церква, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди проводяться відбірково-тренувальні збори. Графік проведення зборів додається.

ГРАФІК

проведення відбірково-тренувальних зборів учнів-членів Київського обласного комунального

позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»

     1.     База проведення: Фастівський ліцей-інтернат

Термін проведення

Відділення

5-7 грудня 2014 року 

фізики та астрономії; технічних наук

7-9 грудня 2014 року 

хімії та біології 

9-11 грудня 2014 року

хімії та біології

11-13 грудня 2014 року

математики

13-15 грудня 2014 року

екології та аграрних наук

15-17 грудня 2014 року

комп’ютерних наук

17-19 грудня 2014 року

економіки

 

     2. База проведення: Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»

Термін проведення

Відділення

5 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

11 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

18 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

22 грудня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

12 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

15 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

16 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

19 січня

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; наук про Землю

 

     3. База проведення: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

Термін проведення

Відділення

5 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

9 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

12 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

16 грудня

історії, філософії та суспільствознавства

12 січня

історії, філософії та суспільствознавства

15 січня

історії, філософії та суспільствознавства

16 січня

історії, філософії та суспільствознавства

19 січня

історії, філософії та суспільствознавства




 | 10.12.2014 | Переглядів: 453 | Коментарів: 0 | детальніше

НАКАЗ № 191 "Про підсумки проведення V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2014-2015 н.р."


Категорія: Новини та інформація

№ 191

04 грудня 2014 р.

 

            На виконання Указу Президента України від 30 жовтня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №571, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2014 №1/9-493 «Про проведення V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу департаменту освіти і науки Київської ОДА від 07.10.2014 №278 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2014-2015 н.р.» та з метою гідного вшанування пам’яті митця 22 листопада 2014 року за завданнями КОІПОПК на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 66 учнів 5-11 класів, з яких призерами стали 26 учнів.

 

            8 учнів п’ятих класів із 4 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Прибірського НВО, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.).

        І місце зайняла Булавенко Анастасія, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

       ІІ місце –Шихненко Анна, учениця  Прибірського НВО.

      ІІІ місце – Лебеденко Софія, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 

            12 учнів шостих класів із 9 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горностайпільського НВО, Оливського НВО).

           І місце зайняла Бондаренко Віталія, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

          ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця Феневицького НВО.

         ІІІ місце –Венгльовська Лілія, учениця Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

            8 учнів сьомих класів із 6 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1,   Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горностайпільського НВО, Сукачівського НВО).

       І місце зайняла Мілевська Надія, учениця  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

      ІІ місце – Волочай Діана, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Волочай Мілана, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 

            15 учнів восьмих класів із  10 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею,  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО,   Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горностайпільського НВО, Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Жміївської ЗОШ І-ІІ ст., Оранської ЗОШ І-ІІ ст. ).

     ІІ місце зайняла Яковенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІ місце –  Федоренко Михайло, учень Феневицького НВО.

    ІІІ місце – Загинайлова Ксенія, учениця Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

    ІІІ місце – Моргун Діана, учениця  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

    ІІІ місце – Ігнатюк Тетяна, учениця  Іванківського районного ліцею.

 

            7 учнів дев’ятих класів із 5 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею,  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Прибірського НВО, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.).

    ІІ місце – Шаменко Вікторія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

   ІІІ місце – Вишняк Тетяна, учениця Іванківського районного ліцею.

   ІІІ місце – Мельниченко Богдана, учениця Іванківського районного ліцею.

 

            10 учнів десятих класів із 8 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею,  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Прибірського НВО, Горностайпільського НВО, Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сукачівського НВО).

       І місце зайняла Чекан Марія, учениця Горностайпільського НВО.

      ІІ місце – Дромашко Анастасія, учениця Іванківського районного ліцею.

     ІІІ місце – Андрієнко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Губиш Валерія, учениця Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст.

             

            6 учнів одинадцятих класів із 5 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Сукачівського НВО, Прибірського НВО).

    І місце зайняла Качан Анна, учениця Іванківського районного ліцею.

    І місце – Пархоменко Діана, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

   ІІ місце – Онопрієнко Ірина, учениця Сукачівського НВО.

   ІІ місце – Ковальська Марія, учениця Прибірського НВО.

  ІІІ місце – Боброва Тетяна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

        

            У конкурсі не взяли участь учні Кропивнянської, Термахівської, Макарівської,  Варівської, Страхоліської ЗОШ І-ІІ ст., Блідчанського, Запрудського, Русаківського, Обуховицького НВО, Олізарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

            За рішенням журі на ІІІ етап конкурсу направлені учні, які показали найкращі результати:

  Бондаренко Віталія, учениця 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Губиш Г.В.;

  Шаменко Вікторія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Процик Л.Г.;

  Качан Анна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, вчитель Процик Л.Г. 

НАКАЗУЮ:

 Відзначити роботу вчителів Процик Л.Г. (Іванківський районний ліцей), Губиш Г.В. (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)  щодо підготовки учнів до  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  1. Учнів, які зайняли призові місця, відзначити грамотами РВО.
  2. Відповідальність за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК Василенко Н.В. 

Начальник відділу освіти                   В.В.Дегтяр

Завантажити наказ [45.5 Kb]



 | 09.12.2014 | Переглядів: 506 | Коментарів: 0 | детальніше