Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Переможці мовно-літературного конкурсу


Категорія: Новини та інформація

     22 листопада 2014 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, в якому взяли участь 66  учнів  5-11 класів ЗНЗ району.

     Переможцями конкурсу стали:

Прізвище та ім’я учня

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІП вчителя

Булавенко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5

І

Фещенко В.М.

Шихненко

Анна

Прибірське НВО

5

ІІ

Василенко Н.В.

Лебеденко Софія

Іванківська

 ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5

ІІІ

Ляшевич Ю.В.

Бондаренко Віталія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

6

І

Губиш Г.В.

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

6

ІІ

Слободян Л.М.

Венгльовська Лілія

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

6

ІІІ

Ходаківська О.М.

Мілевська Надія

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

7

І

Ходаківська О.М.

Волочай Діана

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

7

ІІ

Кліндух С.В.

Волочай Мілана

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

7

ІІІ

Кліндух С.В.

Яковенко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

8

ІІ

Боровик Т.В.

Федоренко Михайло

Феневицьке НВО

8

ІІ

Салій Т.Г.

Загинайлова Ксенія

Шпилівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

8

ІІІ

Старовойт Ю.П.

Моргун Діана

Кухарівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

8

ІІІ

Андрієнко В.М.

Ігнатюк Тетяна

Іванківський районний ліцей

8

ІІІ

Процик Л.Г.

Шаменко Вікторія

Іванківський районний ліцей

9

ІІ

Процик Л.Г.

Вишняк Тетяна

Іванківський районний ліцей

9

ІІІ

Процик Л.Г.

Мельниченко Богдана

Іванківський районний ліцей

9

ІІІ

Процик Л.Г.

 

Чекан Марія

 

Горностайпільське НВО

 

10

 

І

 

Грамостика Л.Г.

 

Дромашко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

ІІ

Процик Л.Г.

Андрієнко Анастасія

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

10

ІІІ

Грищенко Л.С.

Губиш Валерія

Розважівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

10

ІІІ

Яцухно О.Г.

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

І

Процик Л.Г.

Пархоменко Діана

Іванківська

 ЗОШ І-ІІІ ст. №2

11

І

Дідківська Н.В.

Онопрієнко Ірина

Сукачівське НВО

11

ІІ

Коноваленко К.В.

Ковальська Марія

Прибірське НВО

11

ІІ

Захарова Л.М.

Боброва Тетяна

Іванківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

11

ІІІ

Андрієнко Л.А.



 | 08.12.2014 | Переглядів: 414 | Коментарів: 0 | детальніше

До уваги директорів, керівників шкільних наукових відділень МАН, членів журі конкурсу-захисту!


Категорія: Новини та інформація

Графік

проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в Іванківському районі 

Назва відділення

Секція

Час

Навчальний заклад

Дата

Філософії та суспільствознавства

 

 

 

 

Історії

 

 

Мовознавства

 

 

Соціологія

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Журналістика

 

 

Історія України

Всесвітня історія

 

Українська мова

Німецька мова

Іспанська мова

Англійська мова 

9.00

 

 

 

 

 9.30

 

 

10.30

Іванківський районний ліцей

 

17.12

Комп’ютерних наук

 

  

Хімії та біології

 

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

 

 

Психологія

 

Світова література

 

9.00

 

  

9.30

 

10.00

Економіки

 

 

 

Наук про Землю

 

  

Хімії та біології

Мікроекономіка та макроекономіка

Економічна теорія та історія економічної думки

Фінанси, грошовий обіг і кредит

 

Географія та ландшафтознавство

Гідрологія

 

Медицина

9.00

 

 

 

 9.30

  

 

10.00

 

Члени фахового журі І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

У відділенні «Історії», секцій: Всесвітньої історії; історії України та у відділенні «Філософії та суспільствознавства», секцій : соціології; теології, релігієзнавства та історії релігії; журналістики:

- Дубинська Г.М. – голова журі, вчитель історії та правознавства Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2;

- Скворцова І.С. - член журі, вчитель історії Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;

- Скобель В.В. – член журі, вчитель історії Прибірського НВО.

 

У відділенні «Наук про Землю», секцій: географії та ландшафтознавства; гідрології:

- Богуш Т.М. – голова журі, вчитель географії Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;

- Микитенко Н.М. – член журі, вчитель географії Запрудського НВО;

- Кот Т. П. – член журі, вчитель географії Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст..;

- Колісніченко В.М. – член журі, вчитель географії Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст…

 

У відділенні «Хімії та біології», секції медицини: 

- Годун В.П. – голова журі, вчитель біології Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст..;

- Єжель М.А. - член журі, вчитель біології Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст..;

- Аодоїца Ю.В. – член журі, вчитель біології Горностайпільського НВО;

 

секції психології:

- Прищепа Т.І. – голова журі, практичний психолог ДНЗ №1 «Сонечко»;

- Бусленко Н.І. – член журі, практичний психолог ДНЗ №5 «Іванко».

 

У відділенні «Економіки», секцій: мікроекономіки та макроекономіки; економічної теорії та історії економічної думки; фінанси, грошовий обіг і кредит:

- Кожем'яченко О.М. -  голова журі, вчитель економіки Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2;

- Смовж Л.В. – член журі, вчитель економіки Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;

- Димарчук Т.В. – член журі, вчитель економіки Іванківського районного ліцею.

 

У відділенні «Мовознавства», секцій: української мови, німецької мови, іспанської мови, англійської мови:

- Іванченко Л.В. – голова журі, вчитель української мови та літератури Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Ступак О.Г. – член журі, вчитель німецької мови Сукачівського НВО;

- Волочай М.В. – член журі, вчитель англійської мови Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 

У відділенні «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секції світової літератури:

- Василенко О.М. – голова журі, вчитель світової літератури Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Гусак В.М. – член журі, вчитель світової літератури Прибірського НВО;

- Глущенко Л.М. - член журі, вчитель світової літератури Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст..

 

У відділенні «Комп’ютерних наук», секції мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм:

- Єрьомін Г.Т. – голова журі, вчитель інформатики Іванківського районного ліцею;

- Волочай С.В. – член журі, вчитель інформатики  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1.



 | 07.12.2014 | Переглядів: 414 | Коментарів: 0 | детальніше

Щодо участі у конкурсі «Година Коду» в рамках тижня освіти в сфері ІТ


Категорія: Новини та інформація



 | 05.12.2014 | Переглядів: 476 | Коментарів: 0 | детальніше

Бути громадянином


Категорія: Новини та інформація

     В рамках загальношкільного проекту  "Бути громадянином" вчителі Іванківської ЗОШ №1 закупили  115  "Зігрівайок", додали багато шоколадок від себе і від учнів, чаю, кави та листа і все це відправили до благодійної організації "Зігрій солдата".



 | 04.12.2014 | Переглядів: 402 | Коментарів: 0 | детальніше

ГРАФІК


Категорія: Новини та інформація

ГРАФІК

проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2014/2015 навчальному році 

Дата

КНЗ КОР «КОІПОПК»

Класи

БНВО «Перша Білоцерківська гімназія –

школа І ступеня»

Класи

17.01

 

Українська мова і література

8-11

 

 

Фізика (І, ІІ тури)

8-11

 

 

18.01

 

Математика (МОН України)

7-11

 

 

Екологія (І, ІІ тури)

10-11

 

 

24.01

Контрольні роботи 

МАН України (технічний цикл)

учні-члени МАНУ

Контрольні роботи 

МАН України (гуманітарний цикл)

учні-члени МАНУ

25.01.

Географія

8-11

 

 

Астрономія (І, ІІ тури)

10-11

 

 

31.01

 

Біологія (МОН України) (І, ІІ тури)

8-11

 

 

Інформатика (І тур) (МОН України)

8-11

 

 

01.02

Інформатика (ІІ тур) (МОН України)

8-11

 

 

07.02

 

 

Іноземна мова

9-11

08.02

 

Історія

8-11

 

 

Хімія (І, ІІ тури)

8-11

 

 

14.02

 

 

Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт

учнів-членів  МАН України (гуманітарний цикл)

учні-члени МАНУ

15.02

 

 

Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт

 учнів-членів  МАН України (технічний цикл)

учні-члени МАНУ

 



 | 02.12.2014 | Переглядів: 414 | Коментарів: 0 | детальніше

«Подорож Чумацьким шляхом»


Категорія: Новини та інформація

«Подорож Чумацьким шляхом» «Подорож Чумацьким шляхом» «Подорож Чумацьким шляхом» «Подорож Чумацьким шляхом»

      27 листопада 2014 року на базі Іванківського ДНЗ (ясла-садка) №1 «Сонечко» комбінованого типу відбулось методичне об’єднання для інструкторів з фізкультури ДНЗ та НВО Іванківського району, яке підготувала та провела інструктор з фізкультури Пронькіна Ольга Олексіївна з вихованцями старшої групи «Калинка» на тему «Хід Чумацьким шляхом». Ольга Олексіївна розпочала заняття з розповіді про чумаків, їх нелегку працю, мужність і силу, налаштовувала вихованців на подолання перешкод під час походу. Спочатку діти виконували різні види ходьби (високо піднімаючи ноги, перехресним кроком на зовнішній стороні стопи) та вправи з «бойовою» палицею, чітко дотримуючись команд і вказівок інструктора з фізкультури. Потім вони пролізали в обруч лівим та правим боком («прокладали шлях через чагарники»), перестрибували через перешкоди («долаючи завали»), ходили по килимках для масажу стопи («камінці у підніжжя гори»), лазили по похилій дошці і спускалися з неї («піднімалися та спускалися з гори»), долали «болото», вправляючись у ходьбі на ходулях, грались у гру «Чумак Панас», виконували вправи на дихання та виправлення осанки («завантажували віз сіллю в мішечках»), відпочивали біля «воза», згадуючи просторі поля і луки рідної України, слухаючи спів пташок, шум дібров, гріючись під лагідним сонечком (психогімнастика). В кінці походу на них чекав смачний цілющий квас, яким діти вгамували спрагу.

      Пронькіна О.О. долучила дітей до історичного минулого України, що сприятиме вихованню любові до Батьківщини, бажанню рости мужніми, сильними, спритними, справжніми патріотами своєї країни.

      Присутні колеги високо оцінили освітній захід та співпрацю усього колективу в підготовці методичного об’єднання та виготовлення обладнання.



 | 01.12.2014 | Переглядів: 510 | Коментарів: 0 | детальніше